Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet egy egyetemi/főiskolai...

Lehet egy egyetemi/főiskolai karon belül egyszerre két szakon tanulni párhuzamos képzésként?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha fizetsz, igen, de ha normális dolgot akarsz tanulni, belegebedsz... Elnézést!! De az szabadbölcsész-magyar kombó nem vág haza azért. :D Bocs, bölcsészek! :P
2010. aug. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen. én 2 karon fogok, egy egyetemen belül.
2010. aug. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

ja, és nekem egyik levelező, másik nappali.

jogász-közgazdász.

azért egy orvosi- vegyészmérnökkel pl ne próbálkozz kérdező :D

2010. aug. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy egy karon belül két állami támogatott, nappali szakon.


Köszi a válaszokat!

2010. aug. 7. 21:40
 5/9 anonim ***** válasza:
igen lehet, viszont valamelyiknél a végén fizetned kellesz, az állam 10 (?) félévet támogat csak. egy bsc meg 6-7 félév úgy átlagba.
2010. aug. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha egy év különbséggel kezded, nem kell fizetned. Feltéve, ha nem csúszol a 2. szakoddal.
2010. aug. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egy évvel később kezdeném a második szakot, így elvileg egy félévnek számít a kettő. Csak azért kérdeztem, hogy lehet-e két szakot egyszerre, mert kaptam a sulimtól levelet, hogy a karon nem lehet két szakom, ezért válasszak a kettő közül. Pedig én mindkettőt akarom. :-)
2010. aug. 8. 11:24
 8/9 anonim ***** válasza:
melyik egyetemre jársz? milyen szakra?
2010. aug. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

BGF-PSZK, gazdálkodási és menedzsment.

Pénzügy és számvitelt szeretném idén elkezdeni.

2010. aug. 10. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!