Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolások, Nálatok mi...

Középiskolások, Nálatok mi történik, ha otthon hagyjátok a tesicuccotokat? Nemet is írjatok.

Figyelt kérdés

2020. okt. 4. 01:05
A kérdező szavazást indított:
Elégtelent ad a tanár.
Igazolatlan óra.
Utcai ruhában, cipőben kell tesizni.
Utcai ruhában, zokniban kell tesizni.
Utcai ruhában, mezítláb kell tesizni.
69 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
97%
Úgy emlékszem első 3 alkalom elégtelen, utána igazolatlan
2020. okt. 4. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
28%

Én fel voltam mentve tesiből.


Nem.

2020. okt. 4. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
54%

Semmi, apámék csinálták a tesitanárék fűtését.


16L

2020. okt. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
2%
Milyen tesicucc? Télen váltócipő kell és ennyi.
2020. okt. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
92%
Három felszereléshiány egy igazolatlan óra.
2020. okt. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk a felszereléshiány egyes mellett, leültetnek a padra és óra végéig nem állhatsz fel.
2020. okt. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
71%

Hivatalosan 3 alkalom után igazolatlan órának minősült és osztályfőnöki intő járt érte.


Nekem mondjuk lehetett kb akármennyi mert jóban voltam a tanári karral meg az igazgatóval is, szóval nem igen jártam tesire :D

2020. okt. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
82%
Haverom tesitanár volt, ő azt csinálta, hogy ha valakinek nem volt tesicucca, utcai ruhában kellett csinálnia 200 guggolást, úgy, hogy csak a szabályosakat számolta. Kb. 1 hónap után szinte minden gyerek leszokott a tesicucc otthon hagyásáról:D
2020. okt. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk az első alkalom után már "kis egyesek" jártak érte. Három kisegyes után már rendes egyes és ez újra előlről kezdődött, ha valaki nem hozott magával felszerelést. Ez alól kivétel volt, ha pont akkor menstruált a diák ekkor a tanár felírta és eltekintett a kis egyesektől is. Két évig így ment a sima tesin, utána 2 évig gyógytesire jártam ahol, ha nem öltöztél át vagy csak cipőt váltottál akkor a síkfutó gépen kellett dolgozni vagy a tornateremben kosárlabdázni. Itt is kivétel volt a lányoknak a menstruáció ideje alatti tesi illetve, ha valaki olyan gyógyszert szedett(pár napig/egy-másfél hétig) ami befolyásolta az érzékelését/nagyon rosszul volt tőle akkor kevesebb feladatot kapott vagy az adott napon(/napokon) teljes felmentést a feladatok alól.
2020. okt. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
30%
Nem érint, apum sportorvos, van éves felmentésem.
2020. okt. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!