Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kollégium, vagy maradjak otthon?

Krisi22 kérdése:

Kollégium, vagy maradjak otthon?

Figyelt kérdés

Még 7. osztályba járok, de már el kezdtem kondolkodni, hogy kollégiumba menjek-e, vagy egy közelebbi suliba?

Jobban szeretnék koleszba, hogy tudjak kicsit önállósulni, de gőzöm sincs róla, milyen az. Szóval ha valki oda jár/járt az elmondhatná a véleményét, élményeit! Jöhet akár privibe is, de ha nem túk hosszú ide is írhattok. Köszi előre is :)



2015. febr. 11. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
hová mennél? Sok múlik ezen.. 2 embert ismerek aki koleszos volt. Az egyik 2 évig szenvedett, majd otthagyta inkább az egész sulit, a másik pedig élege legjobb szakaszának tartja.. nézz be nyíltnapokon koleszba is hátha segít ;)
2015. febr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia. Hova mennél? Mi az elképzelés?
2015. febr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nyitott, vidám, barátkozós, megértő vagy aki könnyen tanul akkor is ha körülötte zaj van vagy dumálnak mellette akkor talán jó a koli. Ha nem ilyen vagy akkor semmiképp.
2015. febr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az sajnos csak egy álom, hogy a kollégiumban önálló lehetsz. Elég durván megszabják, hogy mit csinálhatsz a szabadiődben. És persze kötelező programokon is részt kell venned. Abból a szempontból persze szabad leszel, hogy a szüleid nem látják, hogy mit csinálsz. És elég nehéz együttélni két-három olyan emberrel, akivel amúgyis egész nap együtt vagy. De persze lehet, hogy olyan közösségbe fogsz kerülni, hogy neked is ez lesz életed legjobb időszaka.
2015. febr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát igen, ezt kihagytam kihagytam: Győrbe mennék tanulni!

Amúgy köszi az eddigi válaszokat! Majd benéze nyílt napokkor :)

2015. febr. 12. 15:20
 6/6 anonim ***** válasza:
A középiskolás koleszokban nincs olyan nagy szabadság. Amúgy szerintem mindenki kibírja, kivéve ha kiemelkedően zárkózott az illető.
2015. febr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!