Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A PDSZ-esek alternatív valóság...

A PDSZ-esek alternatív valóságban élnek?

Figyelt kérdés

A legutóbbi írásukból az jön le, hogy minden iskolában apokalipszis van, a tanárok életveszélyben vannak minden nap, és ráadásul még agyon is dolgozatják őket. Ezzel szemben én (diákként) a következőt látom: nálunk a reggeli hőmérőzés gördülékenyen megy, sosem kell fél percnél többet várni. Azok a tanárok csináljak, akik egyébként is ott vannak reggel héttől (minden nap mások), szóval nem a munkaidőn kívül van. A maszkra vonatkozó és egyéb szabályokat mind a diákok, mind a tanárok fegyelmezetten betartják. A padok fertőtlenítését a diákok és a tanárok együtt csinálják minden óra után, kb. egy perc alatt megvan. Koronás diák csak egyszer volt, az osztályát két hétre karanténba küldték, szerencsére nem kapta el tőle senki.

Én nem hiszem, hogy más iskolákban sokkal rosszabb a helyzet. Szerintem a PDSZ közleménye egy az egyben hazugság, a benne megszólaltatott pedagógusok pedig nem is léteznek. Ti mit gond erről?



2020. okt. 5. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Azt gondolom, hogy attól még, hogy a te mikro-környezetedben jól és szervezetten mennek a dolgok, az nem jelenti azt, hogy mindenhol másol az országban is jól és szervezetten megy.


Az, meg hogy szerinted a PDSZ közleménye egy az egyben hazugság és nem létező tanároktól származik, egy erős kijelentés egy gyerektől, nem gondolod?

2020. okt. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%

"Az, meg hogy szerinted a PDSZ közleménye egy az egyben hazugság és nem létező tanároktól származik,"



A pdsz egy gyülevész semmitérő szaros gittegylet hitelük az NULLA, hallgatni rájuk kb senki se hallgat de még a tanárok se.


nem véletlen hogy OV le se ül velük tárgyalni se

2020. okt. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Aha, 2-es válaszoló, sejtem ki vagy.


Leírtad már párszor az elmúlt napokban, hogy a PDSZ egy semmitérő hitgyüli és őszintén megmondom, keszdesz krva unalmas lenni. Ha van valami hiány vagy nyomoruság az életedben, azt ne itt éld ki.

2020. okt. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Ohh, én azt hittem, hogy a kérdező az a jól ismert troll:D Ezek szerint nem.
2020. okt. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem írtam ilyen témában


Tanárként dolgozom, de nem tudom komolyan venni a PDSZ-t. Inkább ciki. Véleményem szerint csak rontanak a tanárok (és a többi pedagógus) megítélésén, feszültséget szítanak miközben valódi munkát nem végeznek. Kár, biztosan jó lenne, ha lenne valamilyen komolyan vehető szakszervezet.

2020. okt. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
39%

HOgy is volt amikor az érettségi előtt a PDSZ tömeges tanárhalált és fertőzés vizionált a munka megtagadására szólította fel a tanárokat?


Abból is mi lett? Még ahhoz is gyenge volt az egész hogy kiröhögjük.

2020. okt. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!