Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tanuljak meg egy nap...

Hogyan tanuljak meg egy nap alatt egy tételt? Nektek sikerült? És hogyan?

Figyelt kérdés

2020. okt. 7. 13:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Egy tételt? Egy nap alatt?

Ha csak nem 100 oldalas az a tétel, akkor nem értem miért jelentene gondot.

2020. okt. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Csakis egy tételt. Az elejét már tudom kicsit.
2020. okt. 7. 13:32
 3/18 anonim ***** válasza:

Rakd el a telefont és kapcsold be a ne zavarjanak-ot, készíts ki egy pohár vizet ahhoz az asztalhoz aminél tanulni szoktál/tudsz hatékonyan tanulni.

Engem mindig a telefon/értesítések tesznek tönkre, főleg ilyenkor. Egyetemen is jobban érdekelt a neptunos email és semmit nem haladtam így a tárgyaimmal, ha pl ágyra raktam és asztalnál ülve tanultam, akkor csak akkor nézhettem meg ha egy részt már JÓL megtanultam/megcsináltam.

Ilyenkor egész hamar megtanultam az adott anyagot (jól is, 85% kb mindig megvolt) és megvolt a "jutalom" is.

Sajnos most itthon a gépet nem hajtottam le, így a mostani zh-nál látszani is fog az eredménye...

Neked viszont kitartást, menni fog!

2020. okt. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszi.


Na és hogyan? Pl. háromszor olvassam el figyelmesen, és aztán félig tanuljam az elejét?


Majd holnap megírom, hogy hanyas lett.

2020. okt. 7. 13:41
 5/18 anonim ***** válasza:

Hát eleve ott kezdődne a dolog, hogy nem utolsó pillanatban kell ezeknek nekiugrani mert már nem ragad meg úgy..


Olvasd el figyelmesen, hangosan és utána kb pontokba szedve mondd el a tételt. Ha valami nem megy akkor olvasd el azt a részt még kétszer.

2020. okt. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Milyen hosszú ez a tétel, hogy gondot okoz egy nap alatt megtanulni?
2020. okt. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Elküldöm ide a tételt.
2020. okt. 7. 13:59
 8/18 A kérdező kommentje:
2020. okt. 7. 14:00
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megsérteni, de ezt egy fél óra alatt meg lehet tanulni. Ne magolj, hanem értelmezd a leírtakat és az értelmezést jegyezd meg. Ha ez megvan, utána csak el kell olvasni párszor és tudod.
2020. okt. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem sértettél meg, inkább meglepődtem :O

Értem, köszi.

2020. okt. 7. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!