Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Tóth...

Mi a véleményetek a Tóth Árpád gimiről?

Figyelt kérdés

Jövőre oda tervezek menni, és nem tudom eldönteni, hogy jó suli vagy nem. Sokat olyat hallottam, hogy rengetek sznob, pénzes ember van ott.

Hány pontos felvételinél vesznek fel?

Ja és lesz olyan, aki a jövő évtől a TÁG-ba jár és a Gulyás Pál koliban fog lakni?

Amúgy a NYEK angol tagozatra mennék.



2020. okt. 11. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Szar.
2020. okt. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly végeztem. Gulyásban laktam. Ha van valami kérdésed privátban írhatsz nyugodtan.

(Nem fogok itt az olyanokkal leállni veszekedni mint az egyes, mivel ez teljesen relatív, hogy kinek mi a jó)

2020. okt. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Oda járok, de szerintem egyáltalán nem igaz, hogy tele van sznobokkal. Persze, vannak olyanok, akik jobb körülmények között élnek, mint a többiek, de őket sem hallottam még soha menőzni a drágább dolgaik miatt.
2020. nov. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!