Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jól értem, hogy központilag -...

Jól értem, hogy központilag - a FIDESZ-KDNP kormány által - el van döntve, hogy már az őszi szünet utántól - legalábbis hivatalosan - nem kívánnak a koronavírussal, mint problémával foglalkozni az oktatásban?

Figyelt kérdés

Legalábbis az oktatásban már úgy tekintenek a problémára, mintha az Magyarországon már totálisan lezárt, megoldott kérdés lenne, olyan kérdés, amin már túlléptünk, megoldottuk, ki van pipálva és kész, vége, végeztünk vele egyszer és mindenkorra, örökre és végérvényesen, s mehetünk tovább.

[link]


Jól értem, hogy a magyar kormány így érti?

Mert én egyáltalán nem így látom a helyzetet - a világban sem, Magyarországon meg pláne nem.



2020. okt. 12. 17:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%

Tök mindegy Maruzsa csak egy báb szava semmi. nincs jelentősége. De káslernek sincs jelentősége, az is báb.

Az élet úgyis felülír mindent még a Fővajdát is.

Csehek se akartak zárni: és zártak. Szlovákok se akartak zárni: és zárnak.

Britek országzárra készülnek, franciák szintén.

Tök mindegy a Főlopcsák mit tervez, majd az élet és a helyzet dönt.

2020. okt. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

A cikk tartalma:

-egyelőre nem terveznek a jelenlegieknél súlyosabb szigorításokat az iskolákban

-az őszi érettségi rendben le fog menni

-az őszi szünet után remélhetőleg a jelenleg bezárt iskolák újra kinyithatnak.

"...őszi szünet lesz az iskolákban, ami alkalmas lehet arra, hogy a fertőzött intézményekből „kisöprődjön” a vírus."

Ezt nem részletezi, de itt arra gondol, hogy 10 nap az őszi szünet, pont annyi, mint amennyi a karantén, ha valaki fertőzött. Ergo, ahol osztályokat küldtek haza, ott mindenkinek le fog járni a karanténja a szünet végére. Azaz minden osztályban el tud majd kezdődni az oktatás a szünet után. De ettől még lesznek újabb fertőzöttek és újabb osztály hazaküldések, iskola bezárások, csak az őszi szünet "nyom egy reset-et" a jelenlegi helyzeten.

2020. okt. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%

"-egyelőre nem terveznek a jelenlegieknél súlyosabb szigorításokat az iskolákban"



Hát a szlovákok se terveztek. Nem úgy lett.... biztos nem beszélték meg előre a vírussal.

2020. okt. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16%

"-az őszi érettségi rendben le fog menni"


Bírom az ilyen üres szar dumákat.AZ hogy rendben lemegy-e valami azt akkor lehet kijelenteni ha MEGTÖRTÉNT. Addig nem. Mert és mi van ha nem megy le?


Akkor biztos hogy nem esek el, ha már leültem. Addig üres duma.

2020. okt. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező, inkább örülnél hogy be lehet járni, nem úgy mint a beszari cseheknél.
2020. okt. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%

" inkább örülnél hogy be lehet járni, "


MInek lehet örülni? hogy egy szaros iskolaépületben dekkolunk hogy azt tanuljuk amit otthon a 4 fal között halál kényelemben is megtehetnénk? hogy naponta órákat töltünk csak azzal hogy eljussunk a suliba? ennek kéne örülni?

akkor bontok pezsgőt ha végre jön a távokt. Már nem kell sokat várni.

2020. okt. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

Na, megjött PS Peti...

Tudod, hogy szánalmas vagy? Szeptember elején is azt mondtad, hogy "Már nem kell sokat várni", sőt, tuti biztosra tudtad hogy legkésőbb október közepén vége az iskolának. Na, most október közepe van, és még mindig rendben megy a suli. Ennyit rólad.

2020. okt. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

"tuti biztosra tudtad hogy legkésőbb október közepén vége az iskolának. "


Okt közepe az okt 15.


Naptár van otthon?


" legkésőbb október közepén vége az iskolának."


Ja és nem ezt mondtam. De tudod mit? A net nem felejt. Mit mondtam? Idézd be.

Hajrá. Mert nem ezt mondtam.

Idézd.

2020. okt. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Visszakeresném és belinkelném, csak nem éri meg, mert úgyis letagadnád annak ellenére, hogy a primitív írásodról minden írásodat fel lehet ismerni.
2020. okt. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kikeressem neked én?
2020. okt. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!