Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jól értem, hogy központilag -...

Jól értem, hogy központilag - a FIDESZ-KDNP kormány által - el van döntve, hogy már az őszi szünet utántól - legalábbis hivatalosan - nem kívánnak a koronavírussal, mint problémával foglalkozni az oktatásban?

Figyelt kérdés

Legalábbis az oktatásban már úgy tekintenek a problémára, mintha az Magyarországon már totálisan lezárt, megoldott kérdés lenne, olyan kérdés, amin már túlléptünk, megoldottuk, ki van pipálva és kész, vége, végeztünk vele egyszer és mindenkorra, örökre és végérvényesen, s mehetünk tovább.

[link]


Jól értem, hogy a magyar kormány így érti?

Mert én egyáltalán nem így látom a helyzetet - a világban sem, Magyarországon meg pláne nem.



2020. okt. 12. 17:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Aha.
2020. okt. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
65%

Be fognak zárni az iskolák,ne kételkedjetek.

Annak ellenére hogy az egész vezetés tökkeütött, csak meglépik,ha lassan a környező országok mind bezárnak..

2020. okt. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem lépik meg, mert tudják, hogy hülyeség.
2020. okt. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
77%

Szlovàkiában is hülyeség?

Igen,eztmondta a szlovák kormányfő 2hete sőt 1hete is

És lám..

2020. okt. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
73%
Ha Ausztriában bezárnak az iskolák akkor itt is. A csehek és a szlovákok elég csehül állnak, nagyon sok az új beteg náluk.
2020. okt. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!