Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskolasok hogy eltetek meg sz...

Iskolasok hogy eltetek meg sz online tanulast? Nehezebb vagy konnyebb volt? Visszamennetek most ujra onlineba? Hosszutavon eredmenyes? Ugyan ugy lehet tanulni?

Figyelt kérdés
2020. okt. 13. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Alkalmatlan az oktatásra és káros is. Mindenképp el kell kerülni az újbóli bevezetését!
2020. okt. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Pedig ez elkerülhetetlen lesz. Nézzétek meg a többi Európai országot, élen a V4ek tagjait.
2020. okt. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Mi szerencsére már különutasok vagyunk!

"November elejére már 40 ezer aktív koronavírus fertőzött is lehet - áll az RTL Híradójának birtokába került kormányzati dokumentumban.


Az egészségügyért felelős államtitkárság ebben azt írja, ennek ellenére meg lehet tartani az október 23-i ünnepségeket, a november 1-i miséket és a karácsonyi vásárokat is.


Ezekhez javasolják a megfelelő távolságtartást, a maszkviselést, a rendszeres kézmosást és azt, hogy aki betegnek érzi magát, az ne vegyen részt a rendezvényeken."

Nem lesz itt semmilyen szigorítás!

2020. okt. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Elèg szomoru!

Szàmon lesz kérve a kormányon ez a felelőtlen hozzáállás

2020. okt. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Én még csokit is adok nekik, ha nem szigorítanak.
2020. okt. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

Szar volt, nem mennék vissza, nem csináltunk konkrétan semmit. Hetente kaptunk pár házi feladatot, azokat nekünk kellett kidolgozni, és ennyi. Még online óra sem volt.

Estis vagyok mondjuk, de nagy szívás volt. Messze van a suli, több óra út, de inkább bejárok.

2020. okt. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nàlunk nem működött. Szomorú, de nem tanultam semmit fél év alatt+elszoktam a társaságtól, depressziós lettem, és még jobban elzárkózok az osztálytól...
2020. nov. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!