Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért hiszi azt mindenki,...

Miért hiszi azt mindenki, hogy a középiskolák online oktatásra való áttérése bedönti a gazdaságot?

Figyelt kérdés
Egy 15 éves gyerekkel már nem kell otthon maradni, nem kicsi már, a szülő nyugodtan dolgozhat, meg adózhat Vitykának. 🙂 Az általános iskolákban meg tavasszal is volt felügyeleti lehetőség, bár a PDSZ ajánlása szerint az általános iskolákat nem kellenne bezárni, meg az nem létszükség valóban. Az oda járó diákok nem ingáznak annyit, általában saját településükre járnak. Meg, aki tanulni akar, az online is fog, aki meg csak lógni szeretne, azt a jelenléti oktatást is ellógja.😃 Meg őszintén, a mai generációnak nem mindegy? Úgy se tudnak írni, meg olvasni, elég megnézni a face meg insta posztokat. Nem értem ezt a poroszos stílust, főleg egy olyan országban, ahol a felnőttek mindent megoldanak okosban, a gyerektől meg mindent elvárnak... 🤣🤣

#oktatás #online #konfliktus #lógás #Kormány vs diákság
2020. okt. 13. 15:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Olyan okos voltam én is 15 évesen.... jah, nem. De azt hittem!
2020. okt. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
24%
Senki sem hiszi azt , hogy betölti a gazdaságot. Azért nem zárják be, mert nincs értelme, max az, hogy te lóghass. Hát nem fogsz!!
2020. okt. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

#1


Hallod, én nem 15 vagyok, de nem haragszom, sőt örülök, hogy fiatalítasz. Akkor még nem kellett csajozni, meg karriert építeni, jobb volt az élet. Az viszont elárulod nekem, hogy miért ragadtál gondolkodásmódban a Kádár-rendszerben? A rendszerváltás már lement, ez a 21.század, nem az elavult, barbár 20.század. Amúgy köszi azért a választ, elvtárs!

2020. okt. 13. 15:32
 4/22 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem vagy már iskolás, akkor mit érdekel téged hogy bezárják-e, vagy nem?
2020. okt. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
14%
Ha neked még nem kellett karriert építeni, akkor te ragadtál ott, ahol papíron mindenkinek volt munkahelye, ezért ismered ennyire a régi rendszert. Csókolom!
2020. okt. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

#2


Figyu! Én nem lógtam el, az összes nyamvadt online órán ott voltam, még többet is kellett írni, mint jelenlétibe, de cserébe nem kellett 5 órát vonatozni, meg hajnal 4-kor kelni. Gondolom te is a Kádár-rendszerben ragadtál, de se baj, a világ fejlődik, ha meg te nem, hát drága elvtárs, a te bajod! 🙂

2020. okt. 13. 15:35
 7/22 anonim ***** válasza:
76%
:D Neked ez beakadt, mi? :D
2020. okt. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Emberek, elvtársak! Érettségi után vagyok, hatodéven. Sajna az érettségi kevés, kell egy jó szakma. Szívesen járnék én suliba, meg szeretik is, de ilyen covidos időben, krónikus beteg édesanyám mellett nem annyira buli. Semmi baj nem lenne, ha ez a vírus nem lenne itt. Tavasszal én is túlzónak tartottam a szigort, meg szkeptikus voltam a vírussal kapcsolatban, de most ősszel megváltozott a számok miatt a véleményem erről.
2020. okt. 13. 15:40
 9/22 anonim ***** válasza:
57%
Olvass és tanulj még! ÉS akkor megint meg fog változni a véleményed!
2020. okt. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

#7


Nem, csak általában az ilyen konzervatív, kádárista figurák tiltakoznak a fejlődés ellen. Nyilván azért, mert ha nekik fos volt, akkor legyen másnak is. Ez olyan mint amikor, a kölyköt verik, aztán felnőttként ő is erőszakos lesz, hogy másnak is rossz legyen.

2020. okt. 13. 15:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!