Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Október 23-án szerintetek...

Október 23-án szerintetek újra bezárják a sulikat? Elméletileg akkor lesz erről döntés.

Figyelt kérdés
2020. okt. 15. 06:27
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Október 23-án mindenképpen bezárnak a sulik, mert az nemzeti ünnep. Emellett elmondták már kis milliószor, hogy nem terveznek országos iskolabezárást. Csak ott zárnak be az iskolák, ahol sok lesz a fertőzött vagy áttérnek digitális oktatásra a fertőzött osztályokban.


Felesleges elkezdeni kombinálni, mint augusztusban/szeptemberben. Pl szeptember tizennegyedikén nem volt iskolabezárás, csak tanévkezdés Romániában. Őszi szünet jön csak, ami a legtöbb helyen október 23.-november 1. között lesz. November másodikától ismét kezdődik az iskola, nem a világvége lesz.


Egy végzős diák

2020. okt. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%

Valoszinuleg az oszi szunettel lesz iskolabezaras, de hamarosan az tuti.

Minden kornyezo orszag meglepte, OV is megfogja.

Tavasszal is aztmondta nem lesz iskolabezaras, es meg az aznap este kihirdettek, hogy megis. Szoval...

Amugyis epp itt az ideje, teljesen felesleges veszelyeztetni a diakokat, tanarokat es a kozvetlen kornyezetuket, mimor a digitalis oktatassal ma mar minden megoldhato.

2020. okt. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Hülyeség.
2020. okt. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

En is vegzos vagyok csak aggodtam. Mert elég érdekes lenne.

Minden esetre valami tuti lesz majd kiderül hogy mi.

2020. okt. 15. 07:42
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Okt.23-tól ne akarja távoktatást,őszi szünet lesz!

Mrg ezek az indokok,hogy védjük a tanárokat...

Majd a 60 éves főorvos is ezt mondja,hogy fél a vírustól és hazamegy vagy mi a bánat? Nem az a megoldás,hogy mindenki bezárkózik,hanem az,hogy vegyük komolyan és tartsuk be az intézkedésket.

Ez egy vírus,ami tud halálos kimenetelű is lenni,de még mindig nem a pestis kategória.

El sem tudom képzelni,hogy mi lenne akkor,ha már jelenleg is ekkora hisztit csapunk.


(Mondom ezt úgy,hogy a családban van érintett,tudom jól milyrn ez a vírus)

2020. okt. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mert suliban a tanarok is mar hangoztatjak hogy bezarnak nem sokara.
2020. okt. 15. 16:36
 7/9 anonim ***** válasza:

#2 Tavasszal! azért kellett bezárni az iskolákat, mert ÚJ volt a vírus. Ha nem lennének trehány, nem törödöm emberek akkor nem itt állnánk a vírusban. Ismerjük a védekezési módszereket, de 10 emberből talán, ha 3 ember tartja be önként, ami nagyon kevés ember. Lehetne mindenhová járni, ha az emberek megértenék, hogy maszkot használjanak, fertőtlenítsék/mossák a kezüket rendszeresen, ne húzzák le tokára a maszkot és köhögjenek/tüsszentsenek a nagyvilágba. Főleg betegen ne járjanak sehová. Negyedik hete buszozok már, de rendszeresen már szemmel láthatóan nagyon beteg egyének is utaznak a buszon, attól meg már jó páran a plafonon vagyunk, hogy DIREKT lehúzzák a maszkot köhögés közben.


Kedves kérdező! Én idén tavasszal érettségiztem, most ötödéves technikusin vagyok, de annyit elmondhatok, hogy nem kell félni az egésztől. Ugyanúgy kell mindent csinálni ahogy eddig és akkor meg lesz az érettségi/szakmunkás vizsga(nem tudom mi az új neve). Nem szabad otthon ellustulni, hanem mindennap készülni kell célirányosan és ennek később (a vizsgán) meglesz az eredménye. Emellett a tanárokról meg annyit, hogy az én tanárom a gyakori kérdéses szeptember tizennegyedikével és huszonötödikével dobálozott, de egyik se jött neki be. Ők se tudnak mindent előre, illetve ők is kb ugyanannyira tájékozottak, mint mi.


#1

2020. okt. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
6: Csak találgatnak, úgy, mint a többiek. Jövő héten meglesz az oktatás, aztán őszi szünet, utána meglátjuk.
2020. okt. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Remélem nem fogják bezárni. Mert suliban a tanárok is hajtogatják. Elkülönítették a suli összes osztályát s egy rajz teremben vagyunk ahol nincsenek padok , se tábla se semmi.. De legalább a tanárok bejönnek és próbálnak valamit átadni de ez is jobb mint az online..
2020. okt. 16. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!