Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz a SOTE-n az...

Mennyire nehéz a SOTE-n az ápoló szak?

Figyelt kérdés

Sajnos olyan helyzetben vagyok, hogy magamat kell fenntartanom, nem tud senki támogatni anyagilag és albérletet kell fizetnem. Viszont nagyon szeretnék ápoló lenni és a SOTE-n elvegezni. Nem tudom, hogy mennyi esélyem van így illetve mennyire tudnék tanulni főállás mellett.


Ez az álmom és nem szeretnék lemondani róla. De annak sincs értelme, hogy az egészségem rámenjen, mert mondjuk úgy kimeritem magam.


Persze belevagni belevagok, veszíteni valóm nincsen.


Szerintetek van esély rá, hogy így sikeresen elvegezzem a szakot?


Van olyan, aki így csinálta és sikerült neki? Ha igen, akkor mit dolgozott mellette? Mert főleg ez jelent problémát nekem, hogy mit tudnék dolgozni mellette, amit össze tudok egyeztetni az egyetemmel és eleget is keresek ahhoz, hogy eltartsam magam.


Nyilván nekem a nappali tagozat nem jöhet szóba illetve keresnem kell valami kollégiumot, amivel olcsóbban jövök ki és akkor talán kevesebbet kell dolgoznom.


Minden véleményt meghallgatok! Előre is köszönöm a válaszokat :)


A helyesírásért bocsánat, telefonról írtam!


24N



2020. okt. 16. 12:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem lépj be az SE ETK csoportba, ahol rengetegen vannak (végzettek és tanulók is) ott tuti tudnak válaszolni
2020. okt. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!