Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetem átjelentkezés? Többi lent

Csák Milán kérdése:

Egyetem átjelentkezés? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok fogorvosnak szeretnék menni. Meg lehet csinálni azt hogy ha nem vesznek fel SE FOK-ra akkor később átjelentkezek?

2020. okt. 16. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen szakról/egyetemről szeretnél átjelentkezni?
2020. okt. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fogorvosiról fogorvosira csak a semmelweisen magasabb a ponthatar es ha oda nem vesznek fel akkor kesobb at tudok e jelentkezni az a kerdes
2020. okt. 16. 19:41
 3/4 anonim ***** válasza:

1 év utan meghatározott kreditszám es nagyon jo atlag meg üresedés a feltétel, illetve ha át is vesznek nem biztos hogy államira.

Utana kell kérdezni az adott egyetemek tanulmányi osztályán es a házirend megfelelő pontjain.

2020. okt. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, engem idén vettek át. Nem kellett annyira baromi jó átlag (4,57 volt a sima, korrigált 4.90)

Üresedés mindig, mindenhol van és államira vesznek át általában, mert tényleg rengetegen esnek ki minden fok,áok,etk-s szakon, úgyhogy bőven beférsz.

Tavaszi félévre is átlehet jelentkezni, ott 4 barátomat is átvették, akiknek kb 4.25ös átlaguk volt és nem volt semmilyen szabváljuk csak a kötelező tárgyakat teljesítették.

2020. okt. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!