Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ajánlatos mennem a Berzsenyibe?

Ajánlatos mennem a Berzsenyibe?

Figyelt kérdés
Áldásos tanuló vagyok, a jegyeim mondhatjuk feljebb van a normálnál és szeretem a matekot és a fizikát. A gimis listámon 1. helyen van a Berzsenyi és matek vagy fizika szakra mennék szivesen. Egy kicsit szégyenlős vagyok ezzel kapcsolatban csak az lenne a kérdésem, hogy ajánlatos-e mennem.

2020. okt. 17. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Készülj az írásbelire és a szóbelire is. Az írásbeli feladatait megtalálod az [link] oldlon. A szóbelivel kapcsolatban meg beszélj a tanáraiddal, hogy szerintük mit kéne átnézned, esetleg kérd meg a szüleidet, hogy ha valamit nem értesz, akkor tudj elmenni magántanárhoz. Ha ezeket megcsinálod és egy kis szerencséd is van, valószínűleg felvesznek. Természetesen jelölj be B és C terveket is, de egy próbát mindenféleképpen megér.
2020. okt. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bbmarta ***** válasza:
A Berzsenyi olyan jó suli, hogy mindenképp érdemes megpróbálni!A honlapon találsz segítséget a szóbelihez is. Nagyon jófejek a tanárok szóbelin, kedvesek és könnyű jó szóbelit csinálni!A központit matek-fizika tagozatra kb.80 pontosra meg kellene írnod, hogy mehess szóbelizni!
2020. okt. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze!!! Nagyon jó iskola :) Biztos jól fogod érezni magad ott! Sok sikert!!
2020. okt. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia! én is csak ajánlani tudom, hogy a berzsenyibe menj, mert tényleg egy nagyon jó iskola. rengeteg áldásos ment tovább a berzsenyibe, tehát ha komolyan vetted az általános iskolai tanulmányokat, és felkészülsz a felvételire, nem lehet probléma a bekerülés:)
2020. okt. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!