Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Berzsenyibe jelentkezők!...

Berzsenyibe jelentkezők! Nagyon fontos! Megjött már a leveletek?

Figyelt kérdés
Ebben az évben felvételiztem, elsőnek a budapesti Berzsenyit írtam be, de még nem jött meg a levelem. Úgy tűnik, hogy oda vettek fel, mert az összes többi gimi elutasítást küldött, de kicsit izgulok, hogy csak nekem nem érkezett meg. Berzsenyibe jelentkezők, nektek megjött már a levél?

2019. ápr. 29. 16:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én sem kaptam még semmit. A honlapra miért nem teszik ki, azt nem tudom.
2019. ápr. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én sem kaptam még meg. Ugyan én végül máshova megyek, de elutasítást nekem is küldenek és az egyidőben van a felvétellel. Szóval nem csak Te nem:)
2019. ápr. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2019. ápr. 30. 06:43
 4/11 Melange72 válasza:
Csatlakoznék, még az én fiam sem kapott semmit, bár nézve az utána megjelölt sulikban sincs ott, tehát sanszos, hogy felvették, de azért jó lenne a megerősítés.
2019. ápr. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 bbmarta ***** válasza:
Ugyanígy vagyunk mi is, pedig direkt elsőbbségire bélyegeztettem fel a bekért borítékot!
2019. ápr. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerintem mi be fogunk telefonálni, hogy legalább biztosra menjünk, de már nem aggódom, hogy nem csak nekem nem jött semmi!
2019. ápr. 30. 15:12
 7/11 A kérdező kommentje:
Most beszéltem anyukámmal. Felhívták telefonon, bent vagyok, csak véletlen az angol-németes papírt küldték a francia helyett! :) Nektek már van valami?
2019. ápr. 30. 15:18
 8/11 anonim válasza:
Az én anyukámat is felhívták, nekünk a franciás papírt küldték a német helyett.😂😂
2019. ápr. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Melange72 válasza:
Mi ugyan telefont nem kaptunk, e-mailt viszont igen 21:43-kor. :-)
2019. ápr. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 bbmarta ***** válasza:
Nekünk postán érkezett ma a jó hír! Bent van a fiam humánon!
2019. ápr. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!