Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez hiányzásnak fog számítani...

Ez hiányzásnak fog számítani az egyetemen? Jogos, ha hiányzásnak veszik?

Figyelt kérdés

Az egyik tárgyból péntekenként van gyakorlatom. Mivel következő péntek okt. 23., így elmarad a mi gyakorlatunk. A többi csoportnak viszont hétfőn van gyakorlata. Péntek este kaptunk egy emailt a tanártól, hogy bemehetünk a többi csoport gyakorlatára (vírushelyzet miatt ebben a félévben nincs alapból lehetőség más csoport órájára menni).

Hétfőn nekem egyetlen órám van reggel, amit távoktatásban megy, így hétvégére hazajöttem (250km az egyetemtől), és korábban holnapra időpontot foglaltam kora délutánra orvoshoz. Este fogok tudni csak visszautazni, tehát egyik gyakorlati időpontra sincs esélyem beérni.


2020. okt. 18. 13:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a tanárt. Szerintem csak lehetőségként mondta a hétfői gyakot, de én ugye nem láttam az üzenetet.

Amúgy azt is mondhatják, hogy hétfőn kell menni és hiányzás számít, ha nem mész.

2020. okt. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!