Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2db 6+1 féléves szak párhuzamo...

2db 6+1 féléves szak párhuzamosan?

Figyelt kérdés

sziasztok!

7 féléves szakra járok, de szeretnék felvenni még egy szakot, mivel nagyon hasonló a mostanimhoz, szintén 7 féléves.

pontosabban ezek 6 félévesek, a 7. félév gyakorlati félév kihelyezett cégnél, de szintén kötelező.

az lenne a kérdésem hogy megoldható-e szerintetek úgy hogy a másik szakot felveszem szeptembertől, viszont ne 1 évvel később keresztfélévbe végezzek hanem évvégére (azaz fél évvel előbb) ?

akár többet is tanulok, több vizsgát is leteszek, hátha így 1 félévvel előbb végeznék, hogy pont évvégére jöjjön ki a dolog! (nekem ez fontos, léci válaszoljatok!)

köszi!


2010. aug. 8. 23:55
 1/6 BeerHunter ***** válasza:
70%
Úgy érted 6 félévet kevesebb, mint 6 félév alatt akarsz megcsinálni? Mert akkor az http://www.youtube.com/watch?v=JtyByefOvgQ .
2010. aug. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Mi lenne ha ezt a suliban kérdeznéd meg?Hogy egyáltalán lehet e ?Nem minden szaknál engedélyeznek ilyen jellegű dolgokat.Unokatesóm jogin járt és levelezőn szeretett volna elvégezni egy ahhoz képest piskóta szakot, de nem engedték.Legalábbis nem ugyanabban az iskolában.

Nem bántásból kérdezem, de fogod bírni egyszerre a kettőt?Csak mert az elején oké hogy "csak" tanulni kell, de ha az elsőn már dolgozol a 7. félévi gyakorlaton, nem biztos hogy lesz időd-erőd tanulni.

Bár elméletileg lehetséges a dolog.Nem minden képzés indul szeptemberben.

Sok sikert!!!:)

2010. aug. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

amire most járok egybe van vonva azzal a szakkal amit tudnék mellette pl. levelezőn csinálni 2. szakként, mivel a 2 szak kb. 80%-ban fedi egymást, 1-2 tárgyat leszámítva ugyanazt tanuljuk!

és azt kérdeztem hogy olyat lehet-e csinálni hogy előző szakról minél több tárgyat beszámíttatok amit nem tudok azt megcsinálnom, de úgy hogy pl. 2 félévben kéne 3 tárgyat megcsinálnom, azt meg tudnám csinálni 1 félév alatt is ezzel 1 félév alatt "kijárva" 2 félévet?

mert ugye mindegy mit és hogyan veszel fel a tanulmányi rendszerben!

szóval ez így lehetséges?

2010. aug. 9. 09:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor mi értelme elvégezni a második szakot? Én is kettőt viszek, az egyik mérnöki, a másik közgazdász. Másnak nagyon nem látom értelmét...
2010. aug. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

azért érdemes, mert mégiscsak 2 szak és diploma...

2 teljesen különböző szakot nem bírnék! sok lenne...

2010. aug. 9. 17:35
 6/6 anonim ***** válasza:

BeerHunter!


Ezen akkorát röhögtem!!!:D:D írtó jófej vagy!

2010. aug. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!