Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemre szeretnék jelentkezn...

Egyetemre szeretnék jelentkezni hogy kapjak diákigazolványt, hol tehetem meg, van most jelentkezés?

Figyelt kérdés
2020. okt. 21. 12:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Tanulói jogviszonyt legkorábban február elején létesíthetsz HA bekerülsz egy keresztféléves képzésre.

www.felvi.hu-n minden információ megtalálható. A jelentkezési határidő nov. 15.

Ha nem elég jók az érettségi eredményeid (van pontszámító kalkulátor az oldalon), akkor legkorábban májusban javíthatsz érettségit (de gondolom, ekkor "áldozatra" nem gondolsz), és akkor legkorábban szeptemberben lehet hallgatói jogviszonyod.

2020. okt. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Most online ingyenes tanfolyam, vagy egyetem?:DD
2020. okt. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Mindkettő.. 33 éves vagyok.
2020. okt. 21. 22:38
 14/14 anonim ***** válasza:
92%
:DD az online ingyenes tanfolyamok nem szolgáltatnak aktív tanulói jogviszonyt, így diákigazolványt sem. Egy egyetem pedig sok éves, nehéz, és be is kéne kerülni. Te pedig láthatóan elég buta vagy.(#nooffense)
2020. okt. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!