Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Éreztétek már magatokat úgy...

Éreztétek már magatokat úgy igazán hülyén egy zh miatt?

Figyelt kérdés

BME GTK analízis2 zh volt előbb, és sikerült formai okokból önhibából elrontani az egészet, ráadásul úgy, hogy 3 napig csak erre készültem, tele feszkóval, szorongással.


Tudom, hogy nem a világ, de ilyen szarul rég éreztem már magam. Kva gáz az egész, nem tudok átlendülni rajta... Ez a három nap teljesen kiüresített, most meg egy bagatell dolog miatt bukom.



2020. okt. 21. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Volt ilyen, persze. Bár én a kérdést olvasva inkább olyan helyzetre gondoltam, amikor a feladatlapon szereplő kérdések vagy feladatok egyikére sem tudtam válaszolni értelmesen. És úgy, hogy tanultam a vizsgára előzetesen, tényleg próbáltam megérteni az anyagot. Akkor azért úgy elgondolkoztam, hogy jó helyen, szakon, egyetemen járok-e... De szerencsére azért nem ez volt a jellemző, viszonylag ritkán fordult elő ilyen.
2020. okt. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Baluba ***** válasza:
96%
Nekem volt olyan, hogy a piszkozatot adtam be a megoldások helyett, így persze 0 pontos zh lett. Nem a világ vége, bár elég szarul esett.
2020. okt. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon, amit tudtam tudtam.
2020. okt. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%

Én nem ilyen szakon vagyok, de azt nálunk is megmondták a tanárok az elején, hogy ha az első pár zh nem sikerül úgy, ahogy azt szerettük volna, az ne szegje kedvünket és az nem azt jelenti, hogy nem vagyunk odavalók.

Tedd túl magad rajta, végülis a zh nem sokat számít. Majd kapsz rá jegyet, meg valamennyire a félévet is befolyásolja, de azt még javíthatod a többi zh-val + a diplomában semmi nyoma nem lesz. Az egyetlen hátrány az ösztöndíj miatt érhet, na de hát addig még javíthatsz!

2020. okt. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!