Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hétfőn töltöttem a 18 hetet!...

Fné Marcsi kérdése:

Hétfőn töltöttem a 18 hetet! Nem nagyon érzek mozgást, nem igazán látom hogy nőtt volna a hasam! Jövőhétre van időpontom az ultrahangra! Első babám lessz! Ti mikor éreztétek a mozgását? Mikor vettétek észre hogy nőtt a hasatok?

Figyelt kérdés
2019. júl. 24. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tankönyv szerint az első babások csak a 20. hét után érzik először a magzatmozgást :) Ez persze egyéni, van, aki már előbb érzi, de te még bőven benne vagy a normálisban ;)


A hasnövekedés is teljesen egyéni, ki mennyire puffad, hogyan terül el a has, a nő vékony, vagy van rajta fognivaló, ez mind befolyásolja! Majd megnő :)

2019. júl. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20. héten éreztem először mozgást. Úgy a 15. hét körül már elég jól látszódott a pocak.
2019. júl. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem ne aggódj... nekem is első baba es rendszeresen és határozottan a 23-25.hettol éreztem csak, pedig uh-n mindig láttam mozogni.


Kb. 20.-tol voltak kisebb mozgások.


34 hkm

2019. júl. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

31 hetes vagyok az első babámmal. Én 23. héten éreztem, hogy ez biztosan ő az és a hasam körülbelül csak a 26. hét után kezdett el gömbölyödni.

Mára szép kerek lett és néha a fiam ki akar jönni hol az oldalamon, hol a köldökömön.

SEMMIKÉPP SEM KELL AGGÓDNOD! :)

2019. júl. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia eldő babás vagyok, 15+4hetesen éreztem kaparászást, azóta is érzem rendszeresen,de én nagyon érzékeny vagyok minden változásra odabenn,mióta volt petefészek drillingem. Még bőven időben vagy ne aggódj.A pocak alkatfüggő.Hugom pl. a 10. Héttől olyan volt,mint egy jóllakott óvodás,45kg. Én 50kg vagyok 17 hetes,most érzem,hogy feszülnek a nacik,de simán el tudom takarni.
2019. júl. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vicky92 ***** válasza:

Kereken a 17.betöltött héten éreztem először.😍 A pocak gömbölyödés alkat függő, genetika függő de én a 20.héten már nem tudtam volna letagadni( persze kis termetű vagyok, jobban látszik minden változás-,tesóm szerint)

De a fent válaszolók véleményét adom, nem vagy lekésve semmiről.A 30. Hét körül már te fogod kérni a babád hogy ne rosszalkodjon annyit,és hagyjon egy kicsit pihenni!😊

Boldog babavárást !

2019. júl. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a váálaszokat!Hát én mindíg 50-55kg között voltam mindíg!Nem voltam sovány azért volt rajtam egy kis fogni való is!Bízom benne hogy minden rendben lessz!Akik kisbabát várnak Szép babavárást,akik már tul estek rajta Gratulálok és Örömteli gyermek nevelést!☺😘
2019. júl. 24. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!