Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pesten egy csomó helyen már...

Pesten egy csomó helyen már megszűnt a torna óra, a koronavírusból kifolyólag, akkor nálunk még miért nem? Mire várnak? Igazából ez az iskoláktól függ vagy az államtól?

Figyelt kérdés

Mindenhol kötelező a maszk, de pont torna órán nem, ott úgy látszik nem fertőz a vírus... tanórákon igen, de amikor ott kell fetrengeni a földön maszk nélkűl akkor nem, nagyon érdekes nem?

/Egy felháborodott gimnazista/


2020. okt. 30. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

És akkor én váltsak fényevő üzemmódba?

/Egy felháborodott testnevelőtanár/

2020. okt. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Hát felhaborodhatsz, de akar maszkot is vehetsz, nem hiszem, hogy sokat problémázna rajta a tanár.

Nem értem, miért követelőzöl, miért háborodsz fel főleg egy gyakori kérdéseken.

2020. okt. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Rengeteg iskolában meg van tartva a testnevelésóra maszk nélkül. A tornaterem elég nagy, vagy kint vagyunk a sportpályán.

Meglátásom szerint csak lusta vagy tesizni és kibúvókat keresel. Az állam/tankerület/népegészségügy döntötte el, hogy se tesiórán se énekórán nem kell maszk.


Gondolj bele abba, hogy a tesitanárra a kora miatt sokkal veszélyesebb a vírus, mint a diákokra! Ha annyira lusta vagy akkor kérj a vírushelyzetre hívatkozva egyéni munkarendet/tanrendet.

2020. okt. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%

Az előző hozzászólókkal nagyon nem értek egyet. Lehet, hogy lusta a gyerek, de valljuk be, a tesióra kb. semmit nem ér. És abban igaza van, hogy ott nagyobb az esély a vírus átadására. Az meg semmit nem ér, ha a gyerek vész fel maszkot, mert a maszk nem a viselőjét védi, hanem a többieket.


A tesitanár meg így járt. Nem ő az egyedüli.

2020. okt. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a maszk a viselőt úgysem védi, akkor miért van nagyobb esély tesim elkapni a vírust? Mindenki viselné tesin is a maszkot, ez egyértelmű volt, tehát mindenkit védené.

Nem tudom kinek milyen tesi órája van/volt, nekem jól esett felemelni a fenekem x tábora után és átmozgatni magam. Nem arról beszélek, amikor inga futás volt de pl kosár vagy ugró iskola arra jó volt, hogy felkeltsem a testem.

2020. okt. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Hát én a tesit egy huszáros vágással még szept elején megoldottam, eü okokra hivatkozva egész éves felmentést kaptam.

Gyógytornára kell járnom, az életbe nem voltam és nem is megyek, de papír van hogy járok. Innentől nyasgem van a tornatanárnak.

2020. okt. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 egy igazi életművész vagy
2020. okt. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!