Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudttok valakirol, aki akkor...

Tudttok valakirol, aki akkor se mehet majd iskolába hetfon, ha addig nem kell atallni digitális uzemmodra, mert karanténba kerul(t) az osztálya?

Figyelt kérdés

2020. okt. 30. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Senki sincs ebben a helyzetben, mivel a karantén 10 napig tart, akár csak az őszi szünet, így annak mindenkinek lejár az iskola kezdetére.
2020. okt. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De ha volt a szünetben iskolai program, és valakiről ma derült ki, hogy pozitív? Vagy ha nem is iskolai szervezésű volt, csak úgy osszejottek bulizni? Halloween, stb.
2020. okt. 30. 16:03
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
Az nem számít m
2020. okt. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudok ilyen emberről. Aki covidos vagy kontakt annak nem kell hétfőn suliba mennie. A kontakt akár lehet egy teljes osztály is.
2020. okt. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem kapsz hivatalos értesítést menned kell. ( nem valószínű, hogy kapni fogsz)
2020. okt. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem magamról beszélek.

De miért ne volna valószínű? Egyébként az erintett diákkal párhuzamosan az iskolaja is megkapja az infót, jól sejtem?

2020. okt. 30. 16:30
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

Kiderült ma, hogy pozitív?

Vagy egy feltételezés tőletek? Amíg nincs igazoltan pozitív tesztje ( nekem ez a mintavétel után 2 és fel nappal derült ki), addig nem történik semmilyen értesítés. Azért mondom egyébként, hogy valószínűtlen, mert egyetemen a szaktarsam pozitív lett, ő értesített erről minket, de hivatalosan minket senki, még az egyetem sem keresett meg, pedig találkoztunk vele gyakran.

2020. okt. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az egyetem megint más. A kozoktatasrol beszélek.
2020. okt. 30. 19:27
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Ja, hogy az megint más. Érdekes. Tulajdonképpen magyarázd már meg, hogy 18 évest a közoktatásban kell értesíteni, 18 evest a felsőoktatásban már nem. 2-2,5 órát együtt ültek végig egy előadáson, ráadásul több előadás valószínű per nap.
2020. okt. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem az az érdekes, hogy valójában mi van, hanem hogy hogy működik a gépezet. A középiskolai úgy, hogy hiába lesz pozitív egy tanár, a diákjait attól még nem küldik karanténba, hiába volt velük órákon át osszezarva pici tantermekben napokon át, hiszen neki az a dolga, hogy tartsa a távolságot - és mossák kezeiket az illetékesek. A felsőoktatásban nem tudom, hogy van, de engem most a középiskolák érdekelnek.
2020. okt. 30. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!