Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek át fognak állni...

Szerintetek át fognak állni digitális oktatásra a középiskolák?

Figyelt kérdés

Szlovákiában sem akartak átállást - mégis bezártak a középiskolák.

Csehországban sem akartak átállást - mégis bezártak a középiskolák.


Mit gondoltok, hamarosan itthon is átállunk digitális oktatásra?



2020. okt. 13. 16:20
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
52%
Nem fognak átállni!
2020. okt. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
49%
De nem ám!
2020. okt. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
61%

OV megmondta, hogy ameddig nem halnak meg sokan ("csak" elkapják a vírust), addig nem zárják be se az iskolákat, se az országot.


Jó kérdés, kinek mi számít soknak.


Ha folytatódik ez a tendencia és napi 20-25 halottal számolunk, akkor egy hét alatt 140-175 halott lesz kb. Az egy hónapban 560-700 halott kb. Nyílván ez a szám változhat, mert az eü felkészült mindenre és stabil lábakon áll...


De ne aggódj, jövő héten őszi szünet és jól kiszellőztetik majd a tantermeket.

2020. okt. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
75%

Honnan a feszkes fenebol irjatok ilyen nyugodtan hogy nem?

OV kijelentese alapjan?


Mert ha igen,akkor a Szlovakok,csehek, britek,franciak stb peldajabol lathato,hogy egyik Kormanyfo sem akart korlatozni,bezarni, de megis igy alakult.


Igen,itt is digitalis oktatas lesz hamarosan.

2020. okt. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
22%
Nem lesz, mert nincs értelme.
2020. okt. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
28%

Kedves 4-es!


Próbáltam ironizálni (3-as vagyok). Nyílván online oktatásra kellene át állni.


Nyílván ezt tovàbbra sem tudják a köz intézményei biztosítani (nekem egyetemen kiválóan működik a távoktatás, de az nem a köz oktatás).


Nyílván a szülök nem akarnak távoktatást. Az alsósoknak azért, mert túl kicsik. Otthon kéne maradni velük. A felsősöknek azért, mert nem elèg nagyok. Segíteni kéne nekik a háziban. A tinédzsereknek azért, mert "lusták" és átalusszák a napot.


A fidesz megmondta. A nemzeti konzultáció alapján a nép, azaz durván 1,5 millió kitöltő megmondta, hogy nem lesz távoktatás és punk tum.


Az egyik kérdés az, hogy a fidesz bemeri mégis vállalni az ezzel a döntéssel járó népszerűség vesztést?

2020. okt. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
81%

Termeszetesen itthon is hamarosan az lesz.

Ahogy tavasszal egyik nap reggel meg azt mondta OV nem lesznek iskolabezarasok, majd meg aznap este 10kor, hogy DE igen.

Pontosan igy lesz most is.

Szerintem meg az oszi szunet elott bejelentik es kb januarig fog tartani jo esetben.

2020. okt. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem is online oktatás lesz hamarosan.

Egyre többen lesznek fertőzöttek, és egyre többen fognak meghalni ebben, sajnos.

Így nézve az iskola, edzőterem, stb.. egy fertő konkrétan, még akkor is, ha hordjuk a maszkot. De ugye a suliban a termekben nem kell..

Amikor kimegyünk cigizni, egymás mellett nyomorgunk konkrétan és akkor sincs senkin maszk, pedig a fél suli kint van.

Szóval szerintem idő kérdése és újra online oktatás lesz.

2020. okt. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
13%

Hát krvára remélem, hogy nem állnak át! Most kezdtem bele egy OKJ tanfolyamba, és ha ezt otthon kell tanulnom/gyakorolnom (ahol azt amire én befizettem nem lehet normálisan megtanulni), akkor a közel fél milla, amit beletettem, kidobott pénz.


Ott a svédek példája, "szarnak" az egészre, mégsem haltak ki, Akkor mi mit feszkózzunk ezen? Nem úgy van, hogy a WHO is kijelentette, hogy ez a korona fszság nincs olyan komoly, mint egy influenza?

2020. okt. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
81%
Hogy is mondta Zorbán? Összehangoljuk a cselekedeteinket a V4 -es országokkal. Na akkor. Csehek és szlovákok (itt vannak a szomszédban és V4-s országok ) már bezártak az iskolák. Hát akkor Zorbán úr lássuk mit ér a szava!! (semmit... tudjuk)
2020. okt. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!