Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nappali tagozaton tanulással...

Nappali tagozaton tanulással mennyire összeegyeztethető egy heti kb. 20 órás munka?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy heti 20 órás munkát keresni egyetem mellett, azonban attól félek, hogy ez nagyon a tanulás rovására menne. Szívesen fogadnám azok véleményét, akiknek ezzel kapcsolatban van valami tapasztalatuk, illetve azt is leírhatnátok, hogy hanyadik félévetekben és mit kezdtetek el dolgozni:)

2020. okt. 31. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Függ a szak komolyságától és az iskola komolyságától, valamint a képességeidtől. Ha zseni tökmindegy minden.

Ha átlagos vagy, és nehéz szakot választasz akkor első 2 évben kb biztos, hogy nem lesz ilyen, de lehet utána se.

Ha elmész ilyen kommunikációra akkor meg bőven belefér. Amíg a többiek a másnapot heverik ki te melózol.

2020. okt. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Heti 20 óra sok kezdetben, tökmindegy milyen szakon vagy szerintem. Én egyetem előtti nyár óta dolgozok folyamatosan, de csak harmadikra jutottam el oda hogy heti kb 20 órát dolgozzak. Ez rengeteg, nagyon leterhelő tud néha lenni.
2020. okt. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Mérnökinformatikus szakon az első évben lehetetlennek éreztem, nem csak a tananyag mennyisége, hanem a laborok, gyakorlatok időpontja miatt is.
2020. okt. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Tojásfestő szakon sima, komoly szakon eleinte lehetetlen, vége felé megoldható.
2020. nov. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én heti 24 órát dolgozom és közgázra járok. Vannak olyan tárgyak, amikkel komoly nehézségeim vannak és kétszer annyit kell beletennem, mint másoknak, de vannak olyan tárgyak is, amikben meg nagyon jó vagyok.


Most azon az állásponton vagyok, hogy nehéz. Itt a november és csak kapkodom a fejemet, mi mindenre kellene tanulnom (beadandók határidőre, szóbeli, szakdolgozat). Nehéz tárgyaim vannak idén (tavasszal is voltak bőven, de megszűnt az aktuális munkahelyem és más dolgom se volt, mint egész nap tanulni).


De viszont a pénz az jól jön.


Gondold át, mi okoz neked nehézséget a jelenlegi szakodon. Egyszerűen vannak olyan tárgyak, amik rengeteg időt megkívánnak.

2020. nov. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!