Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg olyan jó, hogy nincs...

Tényleg olyan jó, hogy nincs távoktatás?

Figyelt kérdés

Egyetemen a tárgyak 95%a mehet távoktatásba. Sőt a tárgyak 2\3hoz tanár se kell, csak tananyag, internet és esetleg youtube videók.


A maradék kurzust meg lehet tartani nyáron. Vagy jövő tavasszal és nyáron a ráépülőt így nincs csúszás.


Vagy az a kevés tárgy amihez feltétlen be kell menni azt meg lehet oldani jelenléttel.



Középiskolákban 100ba lehet távoktatás, aki akar tanul, aki nem az nem fog az iskolába se.



Egyetemen mi értelme van bejárni?


Szakok jelentős részén távoktatás van. De azért vannak olyan szakok, ahol lehetne de még a leglenyegtelenebb kurzusnál se adnak távoktatást.



Nem kell a 4 fal között ülni.


Lehet menni sétálni, biciklizni, kocsikázni.


Sőt ha van egy társaság és mindki 14 napot elvan otthon tünet nélkül azután a társaság tagjai, ha csak egymással találkoznak, akkor találkozhatnak. Mondjuk ezt már lehet nehéz logikailag feldolgozni, h miért.



Nem kell a gazdaságot leállítani.


Aki akar távoktatás mellett is mehet házibuliba, kocsmába ahová akar.


De ha nem muszáj akkor ne kelljen már 10-20-50-100emberrel 2-5 órákra levegőtlen termekbe beülni.



Tanárok is olyan fontosnak tartják a munkájukat, de sok esetben csak levetítik a diasort még pár videót és annyi az óra...



2020. nov. 1. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Mi jár annak, akinek igaza van? (Főleg a mai irányítás mellett?) Igen, a szája. Azonkívül meg tesszük, amit a király szeretne. Mikor-hogy kel.
2020. nov. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Ha ennyire mindent meg tudsz tanulni, miért nem hagyod ott az egyetemet?
2020. nov. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szinte mindent meg lehet tanulni könyvekből, jegyzetekből, videókból.


Azért kell az egyetem , mert úgy működik a piac, h ha egy státuszra fel akarnak venni, akkor ezt jogszerűen csak szakirányú végzettséggel tehetik.

A legtöbb diploma erre van és iskola mellett és a munka elején tanulja meg az ember a szakmát.

Ezért van, h a pályakezdőknek sokszor keveset fizetnek, mert jó ideig csak betanulnak. Nem az egyetemi tudásra építik rá a betanulást. Nekem minden diplomás ismerősöm így gondolkodik és azt mondják a sulis tudás kb. 5-10% ami előkerül a munkába.

2020. nov. 1. 15:21
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Mit szólnál hozzá ha egy csak és kizárólag digitális oktatásban részesült orvos műtene Téged akinek Te vagy az első húsvér betege? Mindezt egy olyan kórházban amelyet csak és kizárólag digitális oktatásban részesül mérnökök/építészek alkottak meg.


"Egyetemen a tárgyak 95%a mehet távoktatásba. Sőt a tárgyak 2\3hoz tanár se kell, csak tananyag, internet és esetleg youtube videók." Én ezzel nem értek egyet.


A távoktatás elrendelése az egyetemek autonóm döntése. Egy egyetemen belül akár többféle oktatás is lehetséges.


Miért nem kérsz egyéni tanrendet/munkarendet?

2020. nov. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem egyből szüntesd meg az egyetemeket. Aki tanulni akar, az YouTube-ot néz, ugye?
2020. nov. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne járj be a sok baromságra. Én sem tettem sűrűn.
2020. nov. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
21%
Ha jó a távokt ha nem, igen hamarosan az lesz. úgyhogy tessék csak megbarátkozni vele mert tetszik nem tetszik az lesz.
2020. nov. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!