Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb iskola Magyarországon ahol mechanikai mérnökként tudnák tanulni?

Figyelt kérdés
Középiskola

2020. nov. 1. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehol, az egy egyetemi képzés...
2020. nov. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja az
2020. nov. 1. 17:01
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Bocs, de ilyen, hogy mechanikai mérnök, nem létezik.
2020. nov. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ó, én is mechatronikai mérnöknek olvastam:D

Kérdező, úgy látom nagyon el vagy tévedve. Esetleg kezdd az elejéről.

2020. nov. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező mechatronikai mérnökre gondolsz vagy esetleg gépészmérnökre (mechanical engineer)? Remélem azért nem vagy idősebb mint 12, mert akkor inkább nem ajánlom egyiket sem.
2020. nov. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
14 vagyok ,válaszokat köszönöm.Mindegy is mert a matekból szerintem nem lesz meg.mechanikai-mechatronikai ugyanaz majdnem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2020. nov. 4. 19:09
 7/10 A kérdező kommentje:
Korrekt válaszok
2020. nov. 4. 19:12
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem egészen. A mechanika az a gépészet alapja. Mint már írtam, mechanikai mérnök nincs. Ahogy más írta, ha ez a terület érdekel, akkor gépészmérnök.

A mechatronikai már magában foglalja a mechanikát, a villamosságot és a robotikát. Bármelyik is érdekel, a matek kell. De ne add fel! Ha érdekel, nincs lehetetlen! Ha csak gyengébb a jegyed, akkor az lehet lustaság is, vagy nem túl jó tanár ..

Minden megtanulható!

Gondolom, még általánosba jársz. Ha ez a terület érdekel, válassz egy gépészeti szakgimnáziumot a közelében, azzal jársz a legjobban. Mellette feküdj rá a fizikára is, az nagyon fog kelleni.

2020. nov. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A Kiskőrösi Wattay szakközépiskolaba mennék
2020. nov. 4. 19:30
 10/10 anonim ***** válasza:

Az írásod alapján, szerintem te ne akarj mérnök lenni.

4 év múlva térj erre vissza, ha érettségi előtt vagy, addig van időd kikupálódni.

2020. nov. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!