Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyek Magyarország legjobban...

Melyek Magyarország legjobban megbecsült egyetemei? Több kérdés lennt

Figyelt kérdés

Hova a legnehezebb bejutni?

Hol a legnehezebb benntmaradni?

Melyik egyetem nyújtja a legpiacképesebb képzést?

Nemzetközi szinten melyik a legjobb?


Önkényesen választhattok, hogy szerintetek adott egyetemen mi a legtekintélyesebb kar és aszerint jellemezhetitek, a "subkérdéseim" csak útmutatásként szolgál, ha gondoljátok adhattok bővebb infókat is. Nem azért kérdeztem meg mert arra szeretnék jelentkezni ami a legjobb szerintetek, vagy f*szt méregetni, engem az egyetemválasztás már nem érint, puszta kíváncsiság.



2020. máj. 26. 18:09
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek felesleges kérdések Magyarországon. Itt nincsenek hatalmas "távolságok" vagy minőségbeli különbségek karok és szakok között. Nincs hozzá meg a mozgástér, felkészültség, de sok helyen még a tanári kar sem nagyon. Nemzetközi szinten lehetne méregetni a fszt, de a miénk annyira mikro lenne, hogy annak meg azért nem lenne sok értelme. Én sem vagyok érettségiző, megjártam 3-at is a hejj, de szuper egyetemek közül, hát... no comment.
2020. máj. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!