Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon rossz ha mindenből...

Nagyon rossz ha mindenből 4-es vagyok? (Kivéve: kémia, Irodalom, Informatika)

Figyelt kérdés

10. osztály, kémiával fogok tovább menni.

Az osztalyátlagunk 3,7 körül van összesítve, nekem 4,1-es átlagom van.

Bevallom csak dolgozatokra tanulok. (kivétel: kémia, irodalom)

Egy tantárgyból se állok 4-esnél rosszabbra. Tény, hogy messze van a félév, évvége, bármi alakulhat.



2020. nov. 2. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyban függ attól, hogy Magyarországon vagy Romániában jársz iskolába.
2020. nov. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Ha tovább akarsz tanulni, akkor rossz. Érettségi feladatsorba nézz bele.
2020. nov. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Magyarország.

Hát akkor bele kell húzni.

2020. nov. 2. 22:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem rossz, de amúgy is majd a 11. osztály meg a 12. osztály eredményei fognak számítani szóval majd akkor ráhajtasz, de amúgy rosszabb eredményekkel is tanultak már tovább emberek az semmit nem számít hogy most 4-es vagy mert lehet hogy sok minden nem érdekel és egyetemen meg majd jobb jegyed lesz mert ott azért kb. azt tanulod amit akarsz.
2020. nov. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
10.ben még 3as voltam töriből pl, aztan 11tol emelt szinten tanultam. 97% lett a középfokú érettségim. Magyarból 3-4es voltam addig, az is 5os érettségi lett. Utolsó 2 evben ráérsz bele húzni.
2020. nov. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!