Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki egy linket vagy valamit...

Valaki egy linket vagy valamit tud küldeni, hogy hol lehet krétán szülői hozzáférést igényelni?

Figyelt kérdés
Hiába olvasom el az egész tájékoztatót a tudásbázisról a szülői hozzáférés igényléséről, sehogy nem leszek előrébb. Sehol egy link amire kattintani kéne hogy itt lehet megtenni, vagy akármi. Valaki el tudná küldeni, hogy ezt hol tudom megtenni?
2020. nov. 4. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Az iskolánál kell, ha már 18 éves vagy és ezáltal magadért felelsz.
2020. nov. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
17 vagyok
2020. nov. 4. 21:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor még nem tudsz. A 18. születésnapodon fogsz tudni leghamarabb.
2020. nov. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem magamnak akarok szülőit. Én arra gondolok, hogy hogyan tudunk szülői hozzáférést igényelni a szülőmnek, hogy be tudjon ő is lépni a krétába. Mivel neki kéne igazolásokat feltölteni, meg ilyenek.
2020. nov. 4. 22:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt neki kell az iskola titkárságán.
2020. nov. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem. De légyszi akkor írj, ha tudod is. Nem iskolatitkárságon kell igényelni meg ilyenek, szép is lenne ha minden ember szülője bejárkálna az iskolába, hogy kréta hozzáférést igényeljen.. Simán ki kell tölteni valami oldalt ha jól tudom, ami után a megadott email címre megkapjuk a belépési adatokat. Ehhez akarok linket.
2020. nov. 4. 22:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Az miért nem jó amivel te lépsz be? Hiszen ugyan azt lássa így is, úgy is. Nekünk nem adtak külön azt mondták azon megbírja a szülő is nézni és kész.
2020. nov. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mert már nincsen ellenőrző füzet, ezért csak a krétára lehet igazolást feltölteni. Ahhoz meg csak szülői hozzáféréssel van lehetőség, épp ezért nálunk minden diák szülőjének kötelező, hogy legyen saját szülői hozzáférése a krétához.
2020. nov. 4. 22:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez jó nagy hülyeség, hogy csak szülő töltheti fel.
2020. nov. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"szép is lenne ha minden ember szülője bejárkálna az iskolába, hogy kréta hozzáférést igényeljen.."

Legtöbb szülő automatikusan megkapta, tudja használni. Egyébként meg telefonon is meg lehet kérdezni, nem kell bemenni.


"Simán ki kell tölteni valami oldalt ha jól tudom, ami után a megadott email címre megkapjuk a belépési adatokat."

🤣🤣🤣

Szép is lenne, ha akárki igényelhetne így hozzáférést, hogy mindenkinek a mindenféle logasait igazolhassa...

2020. nov. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!