Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha kivezénylik az orvostanhall...

Ha kivezénylik az orvostanhallgatókat és nem tudják teljesíteni a vizsgákat, az kinek jó? Még kevesebb végzett orvos. Orvosisok, ti nem féltek?

Figyelt kérdés

2020. nov. 4. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem mert csak elsős vagyok✌️
2020. nov. 5. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Nem igazán van olyan, hogy nem lehet teljesíteni. (Jogod van megkapni az anyagot és vizsgázni is, mert az hogy szétesik az egészségügyi rendszer, téged meg behívnak, az nem lógás)

Ami olyan azt online rendszerekben feltöltik, nálunk a hök a dékánnal tárgyal, hogy a gyakorlati tárgyaknál legyen megajánlott kettes mindenkinek, aztán akinek van ideje és kedve az javíthat. Ez pont amiatt lett kitalálva, hogy senki se csússzon.

Nem akarnak senkit se szivatni azzal, hogy nem tud időben végezni, főleg azért mert aki egészségügyis szakon van, az általában nem direkt nem hordott maszkot vagy ment bulizni akkor is ha köhögött és lázas volt...

Elsőnek üzenném hogy figyelje az egyetem vagy hök üzeneteit, mert nálunk a kari elnök írta már, hogy elég valószínű, hogy amint online oktatás lesz (belátható időn belül) akkor központilag az összes egészségügyis hallgatót (áok, fok, et(sz)k, gytk) behívják önkénteskedni és ott mindegy hogy elsős vagy vagy harmadéves.

Nálunk azért a hök ír, mert az egyetem nem egészégügyis, mint soten, ott rektori felhívásban keresnek. De ahogy tudom, már ott is harmadéveseket is behívnak, úgyhogy ott sincs sok évfolyam az elsőig. Esetleg valamelyik oktatódnál lehet érdeklődni, hogy mi a helyzet a kórházakban.

2020. nov. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%

Nálunk önkéntes alapon lehet menni a klinikára,OMSZ-hez pedig negyedévtől várnak hallgatókat(ÁOSZ,FOSZ,ETK)

Szerintem GYTK-ról is hívtak már önkéntes alapon embereket.

Nem hinném,hogy kötelező alapon be lehet hívni hallgatókat.

POTEs harmadéves

2020. nov. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Nekünk a rektor küldött emailt, hogy a rendkívüli jogrenddel minden eüs hallgató az eüs dolgozóvá minősül, szóval ugyanúgy be lehet minket is rendelni.
2020. nov. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

#3 soten már kötelező a hatodéveseknek a mintavétel + amit #4 mond.


Én kicsit féltem az utolsó évemet, de jelentkeztem önkéntesnek. Senkinek nem érdeke, hogy kevesebb orvos kerüljön ki az egyetemről.

2020. nov. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Miért is lettem lepontozva?
2020. nov. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Mert leírtam azt,ami nálunk megy?😂😂😂
2020. nov. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!