Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Felvidéki orvostanhallgatók! Mennyire volt nektek nehéz letenni az emelt kémia ill. biológia érettségit?

Két év múlva végzem a gimit, és a Debreceni Egyetemre készülök az orvosira. Amiket viszont az emelt érettségivel kapcsolatban hallottam, nem volt túl bíztató. Milyen tankönyveket ajánlotok? Szeptembertől készülök magántanárhoz, aki majd egy évig foglalkozna velem,hogy kellőképp felkészülhessek, de nem igazán tudom mire számítsak. A matek (gondolom a számítások miatt kelleni fog) annyira nem az erősségem, viszont nem vagyok menthetetlen. A biológiát imádom és semmi problémám nincs vele. A kémiával sincs különösebb gond, de hiányoznak az alapok, és el kell majd mélyednem benne. Mind kémiából, mind biológiából ötös emelt érettségit kellene szereznem. Mennyire nehéz?Mire számítsak?

Keress kérdéseket hasonló témákban: biológia, kémia, érettségi, orvos, egyetem, Felvidék, Magyarország, medika, Debrecen

júl. 7. 19:17  Privát üzenet  

A válaszok
Nomen56 nevű felhasználó válasza:

Szia!

Írtam privátot, remélem megjött.

# 1/2Időpont júl. 9. 10:13 Privát üzenet
Ha van még valami kérdésed írj nekem is nyugodtan

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont júl. 29. 20:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
“Vidéki” gyógyszerészetire jelentkezők, mennyi a várható pontszámotok?
Semmelweis GYTK vagy SZTE GYTK? Elönyök? Hátrányok?
Szegeden a gyogyszereszkaron egy evfolyamban kb hany ember van?
Orvostanhallgatók/orvosira készülők, ti mit választottatok a biológia mellé, kémiát vagy fizikát?
Állatorvosi egyetem 2019 Szerintetek be lehet jutni majd 445 ponttal idén?
Biológia alapszak vagy kémia alapszak lenne a jobb választás?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!