Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvidéki orvostanhallgatók!...

Felvidéki orvostanhallgatók! Mennyire volt nektek nehéz letenni az emelt kémia ill. biológia érettségit?

Figyelt kérdés
Két év múlva végzem a gimit, és a Debreceni Egyetemre készülök az orvosira. Amiket viszont az emelt érettségivel kapcsolatban hallottam, nem volt túl bíztató. Milyen tankönyveket ajánlotok? Szeptembertől készülök magántanárhoz, aki majd egy évig foglalkozna velem,hogy kellőképp felkészülhessek, de nem igazán tudom mire számítsak. A matek (gondolom a számítások miatt kelleni fog) annyira nem az erősségem, viszont nem vagyok menthetetlen. A biológiát imádom és semmi problémám nincs vele. A kémiával sincs különösebb gond, de hiányoznak az alapok, és el kell majd mélyednem benne. Mind kémiából, mind biológiából ötös emelt érettségit kellene szereznem. Mennyire nehéz?Mire számítsak?

2019. júl. 7. 19:17
 1/2 Nomen56 válasza:

Szia!

Írtam privátot, remélem megjött.

2019. júl. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha van még valami kérdésed írj nekem is nyugodtan
2019. júl. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!