Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetséges-e a passzíváltatás...

Lehetséges-e a passzíváltatás ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy van e esély arra hogy most passzíváltassam magam erre a félévre utólagosan. Levelezőre járok az ETK-n államin viszont rá kellett jönnöm, hogy ebben a félévben biztos, hogy nem fognak sikerülni a vizsgák bukni pedig nem szeretnék. Az oka amiért ez az egész elcsúszott, év eleje óta kivizsgálásokra járok erős hasi fájdalmak miatt, ct, MR, tükrözés, sokszor sürgősségi, már rengeteg orvost végigjártam. Ez miatt nem tudtam annyira koncentrálni az egyetemre amit megkövetelt volna nem tudok ott lenni fejben ezért gondoltam arra, hogy utólag passzíváltatnám magam de nem tudom mennyire az esély rá, hogy ezért elfogadják mert nem '' életveszélyes''betegség de mégis felborította az egészet.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. nov. 5. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérvényezni kell a dékánnál. Valószínűleg el fogják fogadni.
2020. nov. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Első félévben is lehetséges?
2020. nov. 6. 16:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérvényezni bármit lehet. Legfeljebb nem engedik.
2020. nov. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!