Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Részt vettél az iskolában...

Részt vettél az iskolában mások szivatásában, alázásában, megverésében? Ha igen, miért? Ha igen, azóta megbántad?

Figyelt kérdés

2020. nov. 7. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem igazán.
2020. nov. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1

Nem vettél benne részt, vagy nem bántad meg?

2020. nov. 7. 19:42
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem vettem részt.
2020. nov. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Egyszer egy nem túl okos osztálytársamnak megmagyaráztam, hogy a villanykörtén a 40W azt jelenti, hogy 40 drothurok van benne. Jött az ora, ellenőriztük a házi feladatot, ennél a kérdésnél őt szolították fel, hiszen sohasem jelentkezett, akkor meg majd a padbol esett ki. Persze dőlt az osztály a nevetéstől. Akkor jo bulinak tűnt (hogy milyen fejmosást kaptam ezért a fizikatanártol...), de utolag szégyellem magam.
2020. nov. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Engem sokat aláztak és szívattak, szóval nem szerettem magam. És volt egy lány a suliban másik évfolyamon, aki hasonlított rám külsőleg, amúgy nem ismertem, de egyszer láttam, hogy valami kopogós cipő van rajta, ezért amikor a termükben volt óránk, sunyiban beleírtam a füzetébe, hogy nagyon ronda a cipője. Azóta megbántam.
2020. nov. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%

Alsoban 10 evesen (milyen gonoszak a gyerekek) volt egy uj fiu az osztalyban, akit eleinte tobbszor is megvertek. Csak arra emlekszem hogy en is ott voltam 1-2 esetnel, es neztem, de nem mertem szolni a tanároknak, pedig utaltam az erzest. Nem azert feltem, mert engem is bantottak volna, hanem mert féltem hogy kiutalnak mint spicli, igy is a luzerek koze tartoztam. Egy kis gyerek is sok mindent megért sajnos.

Egyszer pedig elofordult hogy a falu cigany családjának a gyerekei alltak bele par osztalytarsamba es belem is. Konkretan leszoritottak es csunyan beszeltek velunk, engem az egyikuk fojtogatott. A tanarokat nem erdekelte, apamnak kellett elbeszelgetni a sracokkal.

De ezutan probaltam mindig nagyon lelkiisemeretes gyerek lenni, nem volt igazabol nehez, nem volt gond velem. Jo gimibe jartam, nem voltak nagy piszkalodasok, de amikor voltak is, en mindig probaltam a legjobban cselekedni es senkit nem bantani, Remelem sikerult.

2020. nov. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!