Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy nő megverése. Megengedhető?

Egy nő megverése. Megengedhető?

Figyelt kérdés
Megengedhető-e, hogy egy nőt szinte agyonverjünk, ha az súlyos bűnt tett - pl. rokonunkat szánt szándékkal, vagy akár csak véletlen megnyomorítja - pl. megvakítja, lebénul tőle.
2010. dec. 15. 23:26
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
38%
Nem!!!Akkor sem ha bűnt tett mint említetted,akkor sem,ha megcsalt,megbántott,megalázott,semmilyen helyzetben nem helyes megoldás az erőszak.Ha tényleg ilyet tett,nem szabad lesüllyedni az ő szintjére és nem mellesleg az erőszak nem megoldás,az a primitív ember fegyvere.Bár ez nemcsak nőknél igaz.Senkit nem fenyíthetsz meg egy pofonnal.Gyűlölöm az erőszakot!
2010. dec. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Én személy szerint szeretem az erőszakot, amikor az embert elönti a harag, és felszakadnak a gátak. Örjítően jó érzés. De most visszatérve a kérdésre, volt már nő, akit elintéztem volna.
2010. dec. 15. 23:31
 3/44 anonim ***** válasza:
Véletlen miatt nem.
2010. dec. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim válasza:
64%
Nem. Egy férfi szétverése sem megengedhető. Max önvédelemből. Ha szánt szándékkal tette, jelentsd fel (bár 8 napon túl gyógyulónál a rendőrségnek kötelessége feljelenteni). Ha meg véletlenül történt, akkor nem értem, miért akarod rajta kitölteni a dühöd? Valószínűleg a lelkiismeret-furdalása sokkal nagyobb, mint amilyen nagy fájdalmat tudnál neki okozni.
2010. dec. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

Vegyünk egy példát. Van egy ismerőslány. Szobrász. Ez a mindene. Egyszer, bosszúból, haverommal szemben elkövetett olyat, hogy lecsúszott a haver a lépcsőn, tolókocsis lett.

Sportoló volt, elég jól ment neki. A lány elhagyta, mert "már nem tudja azt nyújtan neki, mint rég". Legszívesebben megöltem volna. Jogos lenne, szerintetem, ha például ujjait, kezét úgy megnyomorítanám, úgy széttörném, hogy megkapja azt, mit barátom ellen elkövetett, hogy az álmait/céljait szilánkokra zúzza/zúzta?

2010. dec. 15. 23:34
 6/44 anonim válasza:
18%
Én meg is ölném...
2010. dec. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
75%

Nem, nem megengedhető, de azt a nőt, aki a rokonomat megnyomorítja, azt biztos, h a falhoz csapnám ;D


Amúgy van ennek a kérdésnek vmi reális háttere is? ....mert ha csak úgy ilyesmiken agyalgatsz, akkor az elég beteg :/

2010. dec. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim válasza:
31%
Oké, megértem a felindulásod, de nem az erőszak a megoldás. Börtönbe akarsz kerülni egy ilyen miatt?
2010. dec. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Jó lenne azt mondani, hogy nincs, de sajnos van. Gyűlölöm, mikor az emberek nem azt kapják, amit érdemelnek, azt pedig még jobban gyűlölöm, ha egy jó, tisztességes embert egy kicsinyes-gyerekes, "művészribanc" tönkretesz.
2010. dec. 15. 23:39
 10/44 anonim ***** válasza:
68%
A sors a legjobb mókamester. Amit tesz 100szor durvábban kapja majd vissza. Neked csak várni kell és nézni. Hidd el így lesz, velem már sokszor volt így mind jó mind rossz dolgokban.
2010. dec. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!