Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeretnek a logischoolba...

Szeretnek a logischoolba oktatónak jelentkezni, az iskola most bezárt, vagy online működik tovább? Illetve milyen fizetésre lehet számítani?

Figyelt kérdés

2020. nov. 10. 12:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt miért nem tőlük kérdezed?
2020. nov. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
E-mail: info@logiscool.com
2020. nov. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Online oktatásra állt át a legtöbb Logiscool, viszont ne a központi e-mail címen kérdezd meg, hanem az adott iskola elérhetőségén, mert franchise rendszerben vannak az iskolák.


Melyikbe jelentkeznél?

2020. nov. 21. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szia,tudom már nem aktuális,de gondolom válaszolok. Én tanulóként vagyok náluk. Eléggé nagy az elvárásuk,fizetésrő semmit sem írnak,de aki ilyennel kezdi,az nem rosszból nem számíthat sokra.Egyébként Online megy tovább.
2021. máj. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nekem 1500 forintot mondtak óránként.
2023. febr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Akik most jelentkeznének: megalázóan alacsony fizetés a befektetett időhöz, munkához, energiához képest. Minden órához hozzászámolandó fél óra készülés, plusz nyilván az utazás, ami arányosan releváns a másfél órás órákhoz, még ha nem is laksz messze vagy duplát tartasz is. Ha nem kifejezetten evvel foglalkoznál, szerintem kerüld el, mással jobban jársz
jan. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6: iskoláktól függ a fizetés, nálunk volt most többször emelés


Melyikben vagy, mennyit fizetnek nálatok?

jan. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Újbudán voltam, ami elvileg a legjobb ebből a szempontból. 1700-1800 körül volt még tavaly, ami nyilván jól hangzik, de befektetett idő alapján mégsem az, és elenyésző az a plusz pár száz forint. A másik dolog, hogy IT területen ennek a dupláját is simán megkeresheted még diákként is
jan. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Másfél órára az 3600, nem olyan rossz az szerintem.
jan. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem leszámolták másfél órára, ergo 2700-et kaptam. Ehhez hozzáadva az utazás, sok készülés, óra előtti utána pakolás, ügyintézés.
jan. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!