Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy tudnék lógni online óráról?

Hogy tudnék lógni online óráról?

Figyelt kérdés
Elsősorban az érdekelne, hogy milyen kifogásokat javasoltok. Középiskoláról van szó (12. évfolyam).

2020. nov. 12. 21:54
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, amikor más kárát kívánod, azt rosszindulatnak nevezzük. Nem bonyolult. :)

Pont úgy viselkedsz, mint egy befásult, ideggyenge, valami semmirekellő tantárgyat tanító tanár, aki lenézi a végzős diákot, mert leendő bölcsészként nem hajlandó tesivel, énekkel, biosszal, rajzzal és további olyan tanórákkal húzni az idejét feleslegesen, amiknek semmi köze a továbbtanulásához. Csak sajnálni tudom középszerű, alantas emberi mivoltodat. Én továbbra is némítom az online biosz órákat és közben tanulom azt, amire valóban szükségem lesz a jövőben. Neked pedig további kötelességtudó szabálykövetést kívánok!

2020. nov. 17. 21:59
 12/20 anonim ***** válasza:
36%

Szívecském!

Majd az élet megtanít téged a kötelességrudásra és a szabálykövetésre. Való igaz nem muszáj hajlandónak lenned a drága időcskédet (ami teszem, hozzá végzősként ezen órákkal együtt is rengeteg ahhoz képest, mint amennyi időd lesz egyetem első FÉlévében, már ha egyáltalán képes vagy a továbbtanulásra) pazarolni, de a tanárnak sem kell hajlandónak lennie a bájgúnár pofádnak 5-öst adnia, akár meg is buktathat (remélem, hogy ez lesz). Szerintem inkább csókold még a tanáraid lába nyomát is, amiért eddig voltak olyan jóindulatúak és ilyen hozzáállásra 5-öst adtak és ne a kibúvókat keresd minden alól.

2020. nov. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
57%

Fejezzétek már be!


Mit baszogtatjátok egymást? Erigyjetek a dógotokra

2020. nov. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező, felnevettem az írásodon! Ki gondolta volna, hogy SZERINTED az a tanár, aki azt szeretné, hogy bejárj az órákra, lenézi a végzősöket? Sajnálom, hogy eddig jutsz el. Tanár sem vagyok és a végzősöket sem nézem le. De azért szépen rám támadász amiért szerintem semmibe veszed másnak a munkáját.

Gondolom sok fontosabb dolgod van helyette egyébként...

2020. nov. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
39%
Ja és ha már tt tartunk, úgy látom, inkább te vagy az, aki lenézi a tanárokat...
2020. nov. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
83%
Azért áljunk le egy pillanatra. Minden tanár szerint a saját tárgya a legfontosabb és hogy a többit le kell szarni. Szerintem ezt a diák válassza ő tudja mire lesz szüksége ha már biztosan előre tudja mi lesz. Ha még nem tudja addig foglalkozzon minden tantárgyal rendesen utánna már felesleges.
2020. dec. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
A középiskolai órák azért vannak, hogy bejárjunk rá, és nem azért, hogy válogassunk. Akkor illik válogatni, mikor középiskolát választunk, de a kötelező tantárgyak mindenki számára kötelező tantárgyak.
2020. dec. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
67%

Leszarom csak görbüljön!


Majd az egyetemi papírokat megvásárolom Rogántól felvett kölcsönből.


Tőlük tanultam! :)

2020. dec. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
A 16-os válaszadónak van igaza! Pontosan úgy van, ahogy írja! De a többieknek is köszönöm a válaszokat, még ha némelyik igen hitvány is! (Vigyázni kell az ilyenekkel, mert “ki sz@rral hadakozik, sz@ros lészen az maga is!”)
2020. dec. 4. 23:26
 20/20 anonim ***** válasza:
60%
Te dobálozol szarral, kedvesem. :D
2020. dec. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!