Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire lenne nehéz bejutnom...

Mennyire lenne nehéz bejutnom egyetemi kollégiumba elsőévesként?

Figyelt kérdés

A felvételi pontszámomat kb. 400 környékére számolom, ha minden sikerül. Szociális pontjaim azok alapján, amit olvastam nem lenne túl sok: szüleim együtt élnek, átlagos fizetéssel, van 1 testvérem, ami egy picit javíthat rajta, hogy az ország másik felén lakunk, de ismerek olyat, akit hasonló helyzetben sem vettek fel, bár neki csak 340 pontja volt.


Az albérlettel az a probléma, hogy egyedül nem tudnánk kifizetni, 2 osztálytárssal tudnék menni, de ők nagyon nem tanulnak és bár lehet, hogy felveszik őket én nem sok esélyt adok arra, hogy bent is maradnak az 1. Félév után.


2020. nov. 14. 11:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja igen, a kollégium felvételi ponthatára 370 pont
2020. nov. 14. 11:11
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Melyik egyetem?


Pesten elég nehéz, vidéken meg mindenkit felvesznek nagyjából...

2020. nov. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hopp, igen, lemaradt.

Győrben néztem ki a Széchenyi István Egyetemet.

2020. nov. 14. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!