Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy vegezhetem el az egyeteme...

Hogy vegezhetem el az egyetemet ha vannak olyan targyaim amit csak egyedul vennek fel es ezert nem indul a kurzus?

Figyelt kérdés
Nincs alattam levo evfolyam se...:s
2020. nov. 16. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A tanulmányi osztályon mit mondanak erről?
2020. nov. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk ez nagyon gyakran előfordul, mert az én évfolyamom volt a legutolsó az előző mintatanterv szerint.


Semmi gond nincs. Kell oktatói rugalmasság, de az adott tanszéket kell megkeresni, akik kiírják a NEPTUNban a tárgyat, amit majd fölveszel, és az oktatóval a megállapodás szerint teljesíted, ami lehet rendes írásbeli vizsga, beadandó(k), de jártam már úgy is, hogy egy másik egyetemre kellett bejárjak, ahol a Tanárnő még tanította a tárgyat, oda bejártam meghallgatni, és a saját egyetememen vizsgát tettem belőle.

2020. nov. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!