Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek lesz valahol...

Szerintetek lesz valahol rendes diplomaosztó kövi félévben végzősöknek?

Figyelt kérdés

2020. nov. 20. 00:15
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
micsoda probléma. 3 diplomám van, de egyik diplomaosztón se voltam ott. átvettem a tanulmányin nulla cécóval 2 perc alatt diplomaosztó után.
2020. nov. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor 3 diplomával nem tudsz válaszolni egy kérdésre? Hol kaptad a 3 diplomád? Kukásszakon?
2020. nov. 20. 11:52
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Majdnem olyan rossz helyen... ELTE és PPKE. Kb annyit érnek mint egy kukáspapír.
2020. nov. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó, bunkó voltam, bocsi. Komoly a kérdésem. Meg lesz tartva valahol szerintetek?
2020. nov. 20. 12:58
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A nyáron szerintem már meg lesznek tartva, messze van az még.
2020. nov. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha lesz én szerintem akkor sem megyek. Kinek van kedve 50 fokban, foltos, régi talárokban parádézni többszáz ember előtt? De aki akar mondjuk én azt sem ítélem el, de előbb jussunk el odáig sikeresen és persze egészségesen.
2021. jan. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!