Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Apáczai csere jános gimnázium?

Apáczai csere jános gimnázium?

Figyelt kérdés
Nézegettem ezt az iskolát elsősorban a kollégiuma miatt de szerintem megjelölném. Tudnátok mesélni erről a gimnáziumról?

2020. nov. 20. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó gimnázium, főleg a természettudományos szakjai. Jó a hangulat, szuperek a tanárok, melegen ajánlom. (Itt érettségiztem de már jó régen – az iskola állítólag azóta csak még jobb lett.)
2020. nov. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
gimiskola.nhely.hu
2020. nov. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Humánra mennék
2020. nov. 21. 09:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csak ajánlani tudom. Ha van valami konkrét kérdésed, privátban szívesen mesélek.

2020. nov. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bbmarta ***** válasza:
Humánra 75-80 pontos központival jó esélyed van. Itt kicsit súlyozzák a központin elért magyar felvételi eredményt. Szuper suli egyébként, nagyon diákközpontú, de így is megvan a tisztelet kölcsönösen a diákok és a pedagógusok között!Sok a jó sulis program, jó a közösség és eszméletlen jól tanítanak a tanárok!!! A szóbelire elég sokat kell tudni, arra, ha már látod, hogy jó a központid és várhatóan behívnak szóbelizni, nagyon érdemes elkezdeni készülni!
2020. nov. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!