Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan lehetne letenni az...

Hogyan lehetne letenni az érettségit ha valaki hülye hozzá?

Figyelt kérdés
Régen én voltam de buktam rajta, igazából mindig is bukdacsoltam, az érettségire elrugdostak hogy ne iratkozzak ki mert volt tandij az esti suliban. Aztán pedig érettségi bukás. Nem tudom egyszerűen bemagolni olyan nehéz. Több tantárgy is hiányzik. De jó lenne ha meg lenne jobb lenne mint a nyolc általános nem? Lenne jobb munkám?

2020. nov. 21. 12:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem értem más hogy tanul meg ekkora terjedelmes szöveget.
2020. nov. 21. 12:44
 2/5 anonim ***** válasza:
Pont úgy, hogy nem magol...
2020. nov. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt megtalálod az eddigi érettségi feladatokat minden tárgyból.

Kezd el megcsinálgatni, ahogy észrevettem ugyanolyan típusfeladatok vannak ált azért így lehet kicsit gyakorolgatni.

2020. nov. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk én a töri-magyart mindig csak magoltam de 4-esre érettségiztem belőlük. Szóval magolással is megy.
2020. nov. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sokat segítene ha tételeket is tudnál szerezni/kidolgozni, mondjuk töriből és nyelvből. A matekra sok gyakorlást ajánlok, a magyar meg sima szövegértés+gondolkodás :D

Én mondjuk az érettségit rohadt könnyűnek mondanám, de hát nem vagyunk egymormák. Viszont minden csak akarat kérdése! Hajrá!

2020. nov. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!