Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen helyzetben egy nagyon...

Ilyen helyzetben egy nagyon jó matekos írhat gyenge matek közepet érettségin?

Figyelt kérdés
Jelenleg egyetemista vagyok (matekos, reál egyetem). Frusztrált vagyok régóta, hogy a matek érettségim lett a legrosszabb mind közül. Még egy emelt is jobb lett, mint az közepen. Nem is pontduplázás lett, hanem a másik számítási móddal vettek fel. Tudom, hogy gimiben egy napot nem matekoztam rendesen. Viszont van még olyan, aki elvileg leszarta gimiben de ő mégis jót írt, én meg nem. Igen tudom, felvettek de azt is alig. Az egyetem az megy, viszont komolyan az önbecsülésem emiatt lement a fenébe akkor, azóta se dolgoztam fel. xD Ha csak alig alig tanul valaki, azt is nagyon elszúrhatja, ami jól megy? Nem egy olyan embert ismerek, aki szintén leszarta mégis jót írt és még egy egyetemre is járunk. Szerintetek egy jó matekos is elbachatja nagyon a közepet?

2020. nov. 21. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Simán.

Zh-kat is el tudok baszni úgy, hogy sokat tanultam rá, tudom is, viszont a vizsgadrukk és olykor az alváshiány közbeszól rendesen.

Lépj túl ezen az érettségi dolgon, senkit se fog érdekelni.

Szakmádba legyél minél jobb.

2020. nov. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt engedd el... Kit érdekel? Felvettek felvettek. Senkit nem érdekel hogy hány ponttal.


Csináld meg csúszás nélkül a képzést, el fogod felejteni azt a balovest utána hidd el..

2020. nov. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg lehet nem is vagy jó matekos... Lehet csak jól mentek a képletbe helyettesítések.
2020. nov. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Meg lehet nem is vagy jó matekos... Lehet csak jól mentek a képletbe helyettesítések."


Dehogynem. Azért nem hiába járok oda ahova. Csak zavar az érettségi. Tudom, el kéne engednem!

2020. nov. 23. 12:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbáld meg elengedni, a lényeg, hogy felvettek. Én anno a kémiával volt így, sajnos közepet írtam és nagyon kevés volt rá az idő (2 óra) emiatt nem tudtam befejezni és 4-es lett. Emelt szinten valószínűleg sikerült volna elérnem az 5-öst. Azóta elvégeztem az ELTE kémia alapszakját és ha minden jól megy most fogok végezni a vegyész mesterszakon.
2020. nov. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, igaz nekem nem a kémiám lett a legrosszabb, mert a magyarom hármas lett, de az meg kit érdekel :D
2020. nov. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!