Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosin 4.-5. évben megéri...

Orvosin 4.-5. évben megéri mentőzni pénzkeresés miatt, ha később nem oxiológus/mentőorvos akarok lenni?

Figyelt kérdés

2020. nov. 22. 20:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Hanem nőgyógyász
2020. nov. 22. 20:16
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha eüben szeretnél elhelyezkedni, akkor lehet vagy esetleg betegszállításon lehet elgondolkozni, mert gondolom ápoló nem szimpatikus.

Ha jobban szeretnél keresni, megélhetésen múlik a dolog, akkor inkább sima diákmelót ajánlanék. Lehet nem eü de pl nekem nem mindegy hogy órabérem 820 vagy 1000-1200, mert értelemszerűen utóbbival kevesebb órát kell dolgozni, több jut tanulásra, egyebekre.

Ilyeneken mindenféleképpen gondolkozz el és ennek tudatában dönts :)

2020. nov. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem a 2/2-es választ őszintén szólva, hogy hogyan kapcsolódik a kérdéshez, az illető egyáltalán nem azt kérdezte, hogy milyen pályát válasszon inkább, hanem hogy az ÁOK 4-ed és 5-öd évében érdemes-e secundálni.
2020. nov. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bővíti a tudásod, a gyakorlatod, tapasztalatot szerzel - persze, hogy megéri.
2020. nov. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3 mivel őt a pénzkeresés érdekli, így elmondtam hogy mi (barátaim és én) ÁOK mellett, milyen esetlegesen jobb pénzkeresési lehetőséget találtunk.

Ha nem gyakorlat, tapasztalat érdekli, hanem az anyagi része, amit írt is a kérdező, akkor teljesen megfelel a válaszom.

2020. nov. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!