Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri fodrásznak tanulni...

Kovacsflora kérdése:

Megéri fodrásznak tanulni 2020-ban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most kell döntenem arról , hogy melyik iskolába szeretnék tovább tanulni 8. után es semmi ötletem nincs kb. A körmös tetszik de abból túl sok van es okj tanfolyammal simán kilehet tanulni. Gimnáziumba nem szeretnék menni, mert nem hiszem hogy fogok menni főiskolára/egyetemre ezért mindenképp szakgimnáziumba szeretnék menni. A közelben lehet fodrásznak tanulni és ezért kérdezem a véleményeteket, hogy mennyire jó szakma, meglehet vele élni? Már semmi más ötletem nincs és végülis tetszik és a kézügyességem sem rossz, mert nyilván olyan helyre nem szeretnék menni amit nem élveznek és persze miután elvégeztem mehetek okj-re ahol pl műszempillás, piercinges, póthajas fonás vagy valami ilyesmit tanulhatnék mellé.

2020. nov. 11. 21:56
 1/1 anonim ***** válasza:
fodrászt is ki lehet már tanulni egy pár hónapos OKJ-val
2020. nov. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!