Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történik, ha nem találok...

Mi történik, ha nem találok időben konzulenst?

Figyelt kérdés
Sajnos az eddigi idő alatt nem sikerült közelebbi kapcsolatot létrehoznom semelyik egyetemi oktatóval, így maradt az, hogy random egyetemi oktatóknak írogatok e-mailt, akik egyszer tanítottak, hogy lennének-e a konzulensem. De senki nem akarja vállalni. Mi lesz ha senki nemfog elvállalni? Emiatt nem szeretnék csúszni. Még 1 hetem van hátra.

2020. nov. 24. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Irhatsz mas egyetem tanaranak is, ha epp az adott kutatasi terulete a temad.
2020. nov. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálatok nem választanak konzulenst annak, aki nem talált?
2020. nov. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyes, nem tudom kinél hogy van, de nálunk szerintem ha lehet is más egyetemről konzulenst választani, nem ajánlott, mert egyrészt egyáltalán nem jellemző, nyilván rengeteg adminisztrációs kör, és neki csak egy ehte van hátra, egy másik egyete tanára is lehet értetlenül állna előtte, hogy a saját egyetemén miért nem választ, plusz a szakdogavédésen nehogy azért húzzák le, mert külsős konzulense van. Valaki csak vállalna. Írj mindenkinek, valaki csak elvállal, ne egy válaszra várj, mielőtt lépsz tovább. Mindenféle kisebb tanárra is érdemes ráírni. Speciel a legtöbben szerintem nem személyes kapcsolat miatt választják konzulensnek azt, akit választanak.
2020. nov. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs, hogy senki nem vállalja. Nem csúszhatsz ez okból, ennyire nem lehetnek érzéketlenek! Írj az Intézet vagy a Tanszékvezetőnek, hogy ez lenne a témád, senki nem vállalta, kit javasol. Nincs nálatok ilyen kikötés, hogy milyen helyzetekben utasíthatják vissza? Nálunk a szakdoga szabályzatban le van írva, hogy csak akkor utasíthatja el, ha betelt (20 diákja már van), vagy ha úgy érzi, ez nem az ő területe, de akkor mást kell ajánlania.
2020. nov. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!