Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit irnatok ilyen esetben a...

Mit irnatok ilyen esetben a kijelolt szakdolgozat konzulenseteknek?

Figyelt kérdés

Tehat az a helyzet hogy megbeszeltem egyik oktatommal mar regebben hogy o lesz a konzulensem, de az iskola kijelolt egy masik oktatot. Felhivtam az egyik ugyintezot es a tanszekvezetot es megbeszeltuk, hogy lehet az a konzulensem akit en szeretnek (akit mar regebben felkertem ra), at is irtak stb, minden rendben.

Erre ma reggel ir egy emailt az az oktato akit az iskola jelolt ki nekem, hogy vegyem fel vele a kapcsolatot a szakdolgozat miatt. Hogyan irnatok le neki ezt hogy ne legyen bunko illetve hogy ne erezze ugy hogy beszivattam vagy hasonlo? Koszi!


2020. szept. 22. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Annyit írnék, hogy elnézést a kellemtlenségért, én korábban már egyeztettem X tanár úrral/tanárnővel a szakdolgozatom kapcsán, és már elvállalta a szakdolgozatomhoz a témavezetői feladatot. Köszönöm megértését, ismételten elnézést kérek.
2020. szept. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én valahogy úgy fogalmaznám neg, hogy terveim szerint a virágok növekedéséről szeretnék írni, azért mert ez a téma érdekel mélyebben, ezzel foglalkoznék szívesen a későbbiekben is. Németh tanár úrral már konzultáltál erről korábban mivel a szakterületén vág a téma, szívesen dolgoznál vele együtt.
2020. szept. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!