Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megéri folytatni az egyetemet?

Megéri folytatni az egyetemet?

Figyelt kérdés

Egy műszaki beállítottságú egyetemen tanulok. Nálunk a karon olyan tanárok vannak akiket máshonnan elbocsátottak. Nagyon szemetek. Sajnos volt aki öngyilkos lett miattuk.


Van egy tárgyam, napokat töltöttem el a műszaki rajzzal, 1 apró hiba miatt a tanár belefirkált piros tollal és kezdhettem mindent elölről. Ezt minden második héten eljátszotta velem.


Van egy másik tárgy amiből egyik héten kedden szólt hogy csináljunk meg egy beadandót csütörtökre. Nem volt időm aludni se! Úgy csináltam a számolásokat hogy már azt se tudtam mit írok olyan fáradt voltam, de megcsináltam. A tanár 23 oldal számolást 10 pwerc alatt ellenőrzött és kinullázta az egészet. A feladatom jó volt pedig. (ezt egy másik tanár mondta)


Labor méréseken többször is úgy beszélt velünk a tanár ahogy a kutyával se illik.

Nem vesznek ember számba.


Van egy tárgy amiből a kérdésekre ki kell fejteni a választ. A tanár viszont csak arra ad pontot amire akar. 90% fölötti a bukás arány.


Olyan tanár is van aki egy rossz megoldókulcsból javít...


Az online oktatás ideje alatt nem kaptuk meg az anyagokat. Nem voltak előadások/gyakorlatok/laborok/bármi normálisan leadott tananyagok.



Kiábrándító. Olyan csalódott vagyok, hogy nem találom a szavakat rá! Az ember csinálná szívből, de csak a megalázást, megvetést kapja. Nem tudom mit kezdjek az életemmel. Mióta az eszemet tudom ezt az irányt szeretném csinálni!


Megfordult a fejemben az is, hogy ha nem fog sikerülni ez a félév akkor véget vétek mindennek. Miért folytatnám?


2020. dec. 4. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Más egyetem nem jöhet szóba, ahol szintén van ilyen szak?
2020. dec. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress másik egyetemet. Ha így is ilyen jól teljesítesz, az akkor valóban nagymértékű elhivatottságra vall, kövesd a szenvedélyed!
2020. dec. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pl. azért, hogy te jobb szolgája legyél a rendszernek, mint a kcs.g tanárod. Sajnos ez nem csak egy egyetemre jellemző és semmi sem olyan jó, ami annak látszik....
2020. dec. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem is másik egyetemre váltással járnál jól ugyanezen a szakon, kitartást hozzá!


Az titok, hogy melyik egyetemről van szó?

2020. dec. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!