Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Diákok! Hogy bírjátok az...

Diákok! Hogy bírjátok az online oktatást?

Figyelt kérdés

2020. dec. 5. 21:25
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
50%
A sok zajtól fáj a fejem. Szerintem a sima jobb lenne. Még mielőtt erre váltottunk ezt akartuk, mert májusba nagyon laza volt és azt hittuk most is ez lesz. Most meg minden órára be kell járni. Megterhelő.
2020. dec. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
92%

Elsős gimnazista vagyok.

Online oktatást utálom. Egyrészt csak pár hetet voltunk suliban utána rögtön online oktatás. Így a többieket sem tudtam megismerni, összebarátkozni sem tudtam senkivel. Napi 6-7-8 órát rohadok a gép előtt. Szeptemberben és októberben még volt motivációm a tanuláshoz, jól osztottam be az időmet. De most még azom sincs. Egész nap otthon vagyok csak a családdal váltok pár szót, hisz ők is elfoglaltak, nekik is van tanulás meg munka.Egy-egy barátnőmmel találkozom egy séta keretein belül, de az sem a legjobb.

Egy szó, mint száz visszatérhetnénk a rendes életbe, ami sajnos nem fog egyhama bekövetkezni.

2021. márc. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Nagyon jól, tudok tanulni szerencsére, az én iskolámba ez jól meg van oldva. Megsporolom a reggeli koránkelést és a készűlődést/utazásiidőt. Én az elején szeretem, mostmár kicsit hiányzik a változatosság meg a barátaim is. Mondjuk velük találkozok suli után pénteken/hétvégén, de azért nincs az a sok baromság minden nap és ez kicsit hiányzik.
2021. ápr. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!