Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok az új osztálytár...

Mit gondoltok az új osztálytársamról?

Figyelt kérdés

2 hónapja csatlakozott hozzánk. Eddig nem igazán sikerült megismernünk, ebben közre játszott az online oktatás is. Most viszont egy csoportban vagyok vele, így megismertem nagyjából. Pár dologban nagyon furcsa volt nekem. Mindig öltönyben van. Online órán is. Mindenkit magáz, és őt sem szabad senkinek sem letegeznie. Az egyik tanárral vitatkozott is ezügyben. Ha 2-kor vége az órának, akkor ő 14:00-kor kijelentkezik. Este 8-ig van fent, 19:50-ig elkészül mindennel, és várja hogy 8 legyen, akkor fekszik le. Ha valami nincs megengedve, akkor ő nem csinálja. Pl. múltkor 20 percen keresztül írkált mire a tanár meglátta. Megkérdezte hogy elmehet-e pisilni. Holott se mikrofon, se kamera nem volt. Az egyik nap azért nem tudott részt venni a beszélgetésen, mert késve ért haza. Az egyik kis utcában építkeznek, feltúrták az úttest egyik oldalát + a járdát. Emiatt neki meg kellett kerülnie az egész építkezést, ami + 2 kilométer sétát jelentett neki. Az út nem volt lezárva, a másik felén autó forgalom volt, csak járda nem volt ott. Ezt ő mind szépen elmondja, nem hazudik soha, még ha valaki rosszul csinál valamit akkor se szépít. Például múlt órához annyit tett hozzá, hogy "Elnézést a zavarásért, de olyan ocsmányul tetszett felírni a szöveget, hogy nem lehet elolvasni". Kitűnő tanuló. Eddig 4 számonkérés volt, az egyiken 1 pontot vesztett és emiatt addig szapulta a tanárnőt míg végül inkább megadta azt neki. A többi hibátlan lett neki.

Nekem az a sejtésem, hogy ő nem is ember, szerintem úgy hozták a marslakók. Nektek mi a véleményetek?



2020. dec. 6. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Beteges.
2020. dec. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
9-be járunk amúgy. ezt elfelejtettem leírni.
2020. dec. 6. 20:43
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Szabálykövető autista, kiáll magáért, és teljesen normális!
2020. dec. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Csak egy kérdés. Ismerlek? xd, i mean, az ufog*ci-ből gondolom.
2020. dec. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nem is tudtam hogy az autisták lehetnek mindenben ennyire jók. Mármint iskolai tárgyakban.

#4: Nem ismerős a neved. Az utolsó szó meg véletlen jutott eszembe az utolsó leírt bekezdés után :D

2020. dec. 6. 22:29
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rögtön az autizmus jutott eszembe. Ez egy tartomány, vagyis minden eset kicsit más, simán lehet, hogy ő jó az iskolai tárgyakban. Attól még nem mindenben jó, a kimondatlan szabályokban például nem, minthogy a tanár úgyse lát online órán, szóval nyugodtan kimehetsz wcre. A társadalmi viselkedésben nem, mert furcsának tűnik neked az, ami neki normális. Egyébként ugyanolyan ember, mint te, éjjel álmodik, napközben eszik, szeret valakit, vannak kétségei, aggodalmai, nem a marslakók hozták. Neked pedig előnyös is lehet tanulmányilag, nem ő lesz az, aki éjjel is felzavar valami miatt, vagy aki elcsúszik a csoportmunkával.
2020. dec. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én először OCD-re gondoltam, de valóban inkább az autizmusra hasonlít a viselkedése.
2020. dec. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!