Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért adta meg a tanár az...

Miért adta meg a tanár az osztálytársamnak 1,65-re a kettest neki matekból?

Figyelt kérdés

Nagyon igazságtalanságnak tartom, mert tavaly engem 1,92-re buktatott meg engem ugyanabból a tantárgyból és akkor sokkal nehezebb volt minden! Mellesleg igaz, hogy én nekem a javítóvizsgámon nagyon jó eredményt értem el és sokat is készültem.

Nem irigységből, vagy haragból, de mégis miért ennyire igazságtalan? Emellett idén sokkal könnyebb és lazábban volt tartva a tanév és így sikerült neki.

Mellesleg azt az 1,65-t is úgy szerezte, hogy néhány online feladatot elkért az okosabbiktól. Én meg idén megszenvedtem (saját magam segítség nélkül) a hármast.

És a tanár a pofámba vágta még tavaly júniusban hogy "kettő egész alatt soha senkit nem fogok átengedni, amíg tanítok!". Ekkora kamut!


És akkor a lány elküldi nekem a jegyeit (próbál barátkozni velem):

[link]

Hogy tudta ilyen könnyen megúszni az egészet? Ti is igazságtalannak tartjátok?



2020. júl. 6. 21:53
A kérdező szavazást indított:
Igazságtalan.
Nem igazságtalan; ha így döntött, ez van.
Lényegtelen.
63 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy rajta látott igyekezetet év közben, csak szimplán buta, rajtad meg semmit.
2020. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:

Milyen igyekezet? :D

Végigcsalta márciustól a tanévet!

Szerintem ezt a tanár is nagyon jól tudja, hogy csalt, csak megpróbál a kötelezettségeitől elzárkózni. Undorító...

2020. júl. 6. 21:59
 3/54 anonim válasza:
80%
Fontos, hogy aktív vagy. Mindig megvan minden ami kell. Legyél szimpatikus. Én megértem. (Bocs🤗)
2020. júl. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
85%

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..

Gondolom ezt is te írtad ki anno, biztos volt valami oka annak, hogy téged megbuktatott, őt meg nem.

2020. júl. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:

Nem talált, csak a kérdés hasonló.

Nyugodtan kiderítheted, de az nem én voltam.

2020. júl. 6. 22:07
 6/54 anonim ***** válasza:
93%
Igazságtalan, de hát van ilyen. Te megcsináltad a javítóvizsgát, felkészültél rá, ennyivel okosabb leszel, ő meg buta marad. Ne rágódj ezen, úgysem lehet rajta változtatni.
2020. júl. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
100%
Most a vírus miatt volt olyan iskola, ahol az igazgató úgy döntött, hogy senki se bukhat meg. Talán ezért.
2020. júl. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:

Az utolsó jegyének a szövege így állt: felzárkóztatás. Ezt is ő mondta el egyébként. Ez mit jelent pontosan? Most komolyan arra kapott 50%-os súlyú ötöst, hogy 1,5 fölött legyen az átlaga?

Csak azért, mert más se és én se kaptam ilyen jegyet..

2020. júl. 6. 22:21
 9/54 anonim ***** válasza:
71%

Azért a tendencia se mindegy. Nem tudom, nálad hogy volt, de az ő második féléve kettes fölött van.

De ne foglalkozz vele, tényleg. Örülj neki, hogy te már a hármast is hozni tudtad.

2020. júl. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
70%

"más se és én se kaptam ilyen jegyet"

Mert ti nem álltatok bukásra, csak ő.

Ha tényleg érdekel, hogy mit jelent pontosan, a tanártól kell megkérdezned. De nem ér annyit, ne idegesítsd fel őt.

2020. júl. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!